• * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

alert 24

zgłoś

interwencję

  • logowanie / rejestracja Twoje konto
    logowanie / rejestracja
  • * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

Reklama

Wystawa makiet kolejowych. Będą tam oświęcimianie

Reklama

W weekend 3-4 lutego w Kozach odbędzie się wystawa makiet kolejowych w skali H0. Swoje modele przedstawi Oświęcimski Klub Modelarzy Kolejowych „Piętrusek”.


„Kolejny raz zbudujemy dużą makietę modułową na kilkadziesiąt metrów. Jak co roku będą nowe makiety, których na naszych wystawach jeszcze nie było„ - zachęcają do przyjścia organizatorzy z Beskidzkiej Grupy Modelarskiej.