WOŚP 2020: 30 tysięcy złotych w Chełmku – FOTO

Jola Wodniak  |   Kultura i rozrywka  |   13 stycznia 2020 20:00

30 tysięcy złotych zebrał chełmecki sztab 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To prawie osiem tysięcy więcej, niż rok temu.

W tym roku przed niedzielnym finałem – w piątek pierwszy raz odbył się przedfinałowy koncert. W Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Chełmku zagrały  grupy SPI, ESPERAL, Projekt Baudelaire oraz Gargulce.

W trakcie finału na scenie pokazali swoje umiejętności uczniowie chełmeckich szkół oraz zespoły Tajna Lista i Joker. Gwiazdami wieczoru były grupy Karoliny “Perły” Lapczyk wraz z zespołem Pearl Band.

 

 

Tego dnia organizatorzy zadbali również o dodatkowe akcje – Dzień dawcy Szpiku oraz Pieniążek do Puszki = Ciasto.

Działo się i to dużo

„O godzinie 14.40 nie było jeszcze gości, a pierwszy zespół miał 20 minut później zaczynać. Gdy kapela zaczęła grać nagle jakby Ci ludzie wydostawali się spod ziemi i zaczęła się super zabawa” – relacjonuje spotkanie Agnieszka Wrona, szefowa chełmeckiego sztabu.

 

 

„Każda licytacja kończyła się sukcesem. Nie wiedzieliśmy gdzie podziać oczy, ponieważ tyle ludzi się licytowało. Jesteśmy im za to wdzięczni” – cieszą się organizatorzy.

 

 

„Puszki wolontariuszy pękały w szwach, a nieskończona energia i pozytywne nastawienie do ludzi, wyzwalały uśmiech na twarzach gości. Już trzeci rok miałem możliwość współprowadzić tę jakże wspaniałą inicjatywę w Chełmku” – cieszy się Leszek Pierzchała, wolontariusz WOŚP.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa