Wiosna w Planet Cinema to niższe ceny

Materiał sponsorowany  |   Kultura i rozrywka  |   31 marca 2017 08:07

Planet Cinema w Oświęcimiu chce, by miłośnicy kina jeszcze mocniej odczuli, że nadeszła wiosna. Dlatego przygotowało wiosenną promocję cenową, dzięki której zaoszczędzicie i obejrzycie jeszcze więcej filmów.

Do 17 kwietnia bilet na każdy seans przez cały tydzień kosztuje tylko 15 złotych. Skorzystajcie z okazji i przez czerty tygodnie trwania tej mega wiosennej oferty, częściej odwiedzajcie Planet Cinema w Oświęcimiu.

Teraz nie musicie wybierać, który film obejrzeć ze swoją partnerką, partnerem, dziećmi. Stać was będzie na to, by zapoznać się z wszystkimi oferowanymi przez to kino nowościami filmowymi.

A wystarczy powiedzieć, że w trakcie trwania promocji, w repertuarze pojawią się premiery takich filmów, jak chociażby „Piękna i Bestia”, „Life”, „Azyl”, „Power Rangers” czy „Ghost in the Shell”.

Poczujcie wiosenną aurę i skorzystajcie z tego, co proponuje Planet Cinema w Oświęcimiu. Bilety można kupić bezpośrednio w kasach lub też poprzez stroną internetową www.planetcinema.pl

 

https://faktyoswiecim.pl/dzieje-sie/repertuary-kin/planet-cinema-w-oswiecimiu/

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .