Wielki Charytatywny Jarmark Bożonarodzeniowy dla Lenki Kożuch

Jola Wodniak  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   30 listopada 2019 14:35

W niedzielę 1 grudnia w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się Wielki Charytatywny Jarmark Bożonarodzeniowy dla Lenki Kożuch.

Pieniądze zebrane podczas jarmarku będą przeznaczone na leczenie i rehabilitację Lenki Kożuch, mieszkanki Dworów Drugich, która choruje na wyściółczak anaplastyczny trzeciego stopnia złośliwości. Warto przyjść, kupić prezentym ozdoby i inne wspaniałości bożonarodzeniowe.

Kiermasz będzie trwał w godzinach 9.30-17.30 na dolnym holu OCK, podczas którego będzie można zakupić przedmioty rękodzieła artystycznego.

Imprezami towarzyszącymi będą

– teatrzyk dla dzieci “Smerfy – świąteczna opowieść” w wykonaniu Amatorskiego Teatru Przyjaciół MOWP Bajki ze starej szafy
– rozstrzygnięcie konkursu na Dobroczynną Bombkę Bożonarodzeniową wraz z wręczeniem nagród
– warsztaty kreatywne dla dzieci

Fundacja Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy

Fundacja Małej Orkiestry Wielkiej Pomocy gra od dziewięciu lat. W tym czasie udało jej pomóc ponad 50 podopiecznym,  zebrać ponad dwa miliony złotych, zorganizować ponad 300 imprez, między innymi kilkadziesiąt koncertów, kiermaszów, jarmarków, pikników, mecz piłkarski i hokejowe, galę taneczną, a to wszystko, by zobaczyć uśmiech dziecka i radość rodziców jak mogą patrzeć na swoje dzieci.

„Zaznaczamy, że zarówno zarząd jak i wolontariusze MOWP to stuprocentowi społecznicy – zapaleńcy, którzy za swoją pracę nie otrzymują żadnego wynagrodzenia, a pieniądze zebrane podczas każdej imprezy w całości trafiają na subkonto naszego podopiecznego” – informuje zarząd MOWP.

 

Zobacz również:

Smerfastyczna opowieść świąteczna – FILM, FOTO

Miasteczko Dzieci podczas jarmarku MOWP

 

Więcej można się dowiedzieć z wydarzenia na Facebooku

Kochani, pamiętajcie – że opłatki na wieczerzę wigilijną będziecie mogli kupić na naszym jarmarku 1 grudnia. Nie…

Opublikowany przez Fundacja "Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy" Piątek, 22 listopada 2019

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa