Weronika Boińska Trio na Letniej Scenie Muzycznej

Redakcja eFO  |   Kultura i rozrywka  |   6 sierpnia 2019 10:24

Oratorium św. Jana Bosko w Oświęcimiu zaprasza w piątek 9 sierpnia o godzinie 19 na koncert Weronika Boińska Trio. Koncert odbędzie się na Placu św. Jacka.

Kariera Weroniki zaczęła się, gdy jako 15-latka, grająca dotychczas ze swoim tatą, postanowiła pierwszy raz zaprezentować swój autorski utwór – „Don’t listen”. Zaczęły powstawać kolejne piosenki, a wraz z nimi ewoluowały teksty oraz ilustrujące je grafiki. Koncerty powoli zajmowały kolejne dni w kalendarzu i odnosiły – mniejsze i większe – sukcesy.

Weronika Boińska Trio przedstawia przede wszystkim własne kompozycje, utrzymane w klimacie… bliżej nieokreślonym. Co to znaczy? Liderka nazywa to art-rockiem, jeden z muzyków twierdzi, że to piosenka songwriterska, a niektórzy uważają, że to folk. Warto przyjść, posłuchać i zaszufladkować „po swojemu”.

Zespół tworzą:

Weronika Boińska (wokal i gitara)
Marcin Boiński (bas)
Marcin Kurcz (instrumenty klawiszowe)

Koncert odbędzie się na Placu św. Jacka w ramach Letniej Sceny Muzycznej.  Zakończenie koncertu planowane jest około godziny 21.

Zobacz również:

Letnia Scena Muzyczna według kwartetu smyczkowego – FILMY, FOTO

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Zaszczepisz się przeciwko COVID-19?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .