Weekend w Menago 2.0 – FILM, FOTO

0 Materiał zlecony  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   24 maja 2018

Spragnionych dobrej zabawy czytelników Faktów Oświęcim, zapraszamy do klubu Menago 2.0 w Oświęcimiu na najbliższy weekend.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z otwarcia klubu:

MENAGO 2.0 Nowa jakość IMPREZY!

Tak bawilimy się podczas otwarcia Menago 2.0 ! Było mega! Dziękujemy za tak liczne przybycie! Korzystając z okazji chcieliśmy podziękować wszystkim, którzy dołożyli cegiełkę do naszego projektu: Pracownia Projektowa Wojciech Zieliński <3 Fabian Janiak Piotrek Krawczyk Faranto Design! <3 Tapicerstwo Kuczminski <3 Firma Poligraficzna "A3" Sp. z o.oKama DebinskaDariusz SzczudłoLeszek Pająk Piotr Ramut Grzegorz Gaczkowski Rafał DyrlagaJerzy KądziorGrzegorz MazurArtur BaranŻywiecCoca-Cola HBCFakty Oświęcim za wsparcie przy promocji! MAD MICK za pyszne burgery!Dziękujemy również wszystkim, którzy udostępniali nasze posty i pomagali w promocji – jesteście MEGA <3 Wraz z filmem mamy dla Was mały konkurs: spośród osób udostepniajacych ten film wylosujemy 2, które otrzymaja od nas zaproszenia na 90 Festival! Miłego oglądania! Do zobaczenia na kolejnych imprezach!

Opublikowany przez Menago 2.0 21 maja 2018

Piątek 25 maja

Menago 2.0, mieszczące się przy ulicy Dąbrowskiego 11 A zaprasza w piątek 25 maja na oficjalny after juwenalii Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej.

Najbardziej skoczne i energiczne dźwięki wrzuci TAITO, który ma na swoim koncie bardzo wiele produkcji i remixów. Pojawi się również rezydent klubu Pomarańcza – RoBee. Tej nocy kobiety nie muszą płacić za wstęp, tak – jak studenci po okazaniu legitymacji studenckiej. Panowie wejdą do klubu płacąc 10 złotych.

Bezpłatnych rezerwacji loży można dokonać pod numerem telefonu 601 255 435

Sobota 26 maja

Jeden z partnerów Menago 2.0 obchodzi swoje urodziny. Świętujcie je razem z nimi: Fitness Club 24 – Oświęcim – wraz z Menago 2.0, który przygotował dla wiele atrakcji i niespodzianek. Klub zaprasza do imprezy na sportowo, a sport to przecież samo zdrowie. Zaplanuj na tę sobotę palenie kalorii na parkiecie Menago 2.0.

Zagrają dj-e: Motyl i Ksl. To specjaliści od czarnych rytmów i skreczu, ale świetnie łączą połamane beaty z house’owym groovem. Wymieszają różne style w jeden imprezowy mix, niczym proteinowy shake. Będzie różnorodnie gatunkowo, ale kawałki tylko te najlepsze.

Panie tego dnia nie płacą za wstęp, a Panowie wejdą do klubu płacąc 15 złotych.

Rezerwacji loży można dokonać pod numerem telefonu 601 255 435

W eFO można wygrać VOUCHER o wartości 50 zł do wydania w barze klubu:

https://faktyoswiecim.pl/konkursy/weekend-w-menago-2-0-efo-rozdaje-wejsciowki/

 

Zobacz zdjęcia z ostatniej imprezy, więcej na Facebook.com/Menago2.0

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa