Walentynkowy spacer po Zatorze

Redakcja eFO  |   Kultura i rozrywka  |   14 lutego 2021 07:00

Walentynkowy spacer po Zatorze to propozycja Regionalnego Ośrodka Kultury w Zatorze. Można się wybrać na spacer i zdobyć piękne ceramiczne serducho.

Wystarczy w godz.11.30-15.00 ze skrzynki przed wejściem do ROK Zator odebrać mapę spaceru z kartą do uzupełnienia hasłami z walentynkowych serduszek, znajdujących się na trasie spaceru.

Uzupełnioną kartę należy oddać do ROK Zator najpóźniej do godz.16.30 i odebrać w nagrodę ceramiczne walentynkowe serduszko.

Do pobrania:

mapa
karta

Wszyscy chcą kochać

To koncert walentynkowy w wykonaniu Angeliki Kot z zespołem w składzie: Mateusz Krystian-pianino, Daniel Nicieja-gitara basowa, Remigiusz Hadka-gitara elektryczna, Michał Kosek – perkusja, Piotr Mruczek – saksofon.

Wydarzenie online

Premiera o godz. 17 na rokzator.pl

 

karta
mapa

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Zaszczepisz się przeciwko COVID-19?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .