Walentynkowe Kino dla Kobiet – FOTO

Jola Wodniak  |   Kultura i rozrywka  |   2 marca 2020 08:10

To było świetne, walentynkowe Kino dla Kobiet. Uczestniczki spotkania powitali pracownicy kina balonowymi sercami, które przyczepione były do każdego fotela.

Później, jak to zwykle na na KdK były konkursy, zabawy i mnóstwo śmiechu. Jedna z pań wyszła z kina z profesjonalnie wykonanym makijażem autorstwa Sary Dunik.

„Nasze spotkania to chwila wytchnienia, spędzona w doskonałym towarzystwie mamy, siostry lub przyjaciółki, jest to świetna zabawa, możliwość zdobycia atrakcyjnych nagród w połączeniu z pokazem filmowym” – mówi Magdalena Etmańska z kina Planet Cinema w Oświęcimiu.

Kolejne wydarzenie rozpocznie się w czwartek 26 marca o godz. 17.30 – degustacjami w holu kina. Na ekranie panie zobaczą przedpremierowo film “Obraz pożądania”. Bilety można nabyć w kasie kina. Patronat medialny nad wydarzeniem sprawują Fakty Oświęcim.

 

Zobacz również:

Kino dla Kobiet: Obraz pożądania

 

 

Zobacz również:

Kino dla Kobiet: Obraz pożądania

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .