Walentynkowe Kino dla Kobiet – FOTO

Jola Wodniak  |   Kultura i rozrywka  |   2 marca 2020 08:10

To było świetne, walentynkowe Kino dla Kobiet. Uczestniczki spotkania powitali pracownicy kina balonowymi sercami, które przyczepione były do każdego fotela.

Później, jak to zwykle na na KdK były konkursy, zabawy i mnóstwo śmiechu. Jedna z pań wyszła z kina z profesjonalnie wykonanym makijażem autorstwa Sary Dunik.

„Nasze spotkania to chwila wytchnienia, spędzona w doskonałym towarzystwie mamy, siostry lub przyjaciółki, jest to świetna zabawa, możliwość zdobycia atrakcyjnych nagród w połączeniu z pokazem filmowym” – mówi Magdalena Etmańska z kina Planet Cinema w Oświęcimiu.

Kolejne wydarzenie rozpocznie się w czwartek 26 marca o godz. 17.30 – degustacjami w holu kina. Na ekranie panie zobaczą przedpremierowo film “Obraz pożądania”. Bilety można nabyć w kasie kina. Patronat medialny nad wydarzeniem sprawują Fakty Oświęcim.

 

Zobacz również:

Kino dla Kobiet: Obraz pożądania

 

 

Zobacz również:

Kino dla Kobiet: Obraz pożądania

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa