Walentynki dla zakochanych w roller coastrach

Materiał sponsorowany  |   Kultura i rozrywka  |   6 lutego 2020 09:08

Z drugą połówką do Energylandii. Załap się na walentynkową promocję biletów do największego Parku Rozrywki w Polsce.

Wielkimi krokami zbliża się dzień, w którym romantyzm będzie celebrowany na wiele sposobów, jednak zawsze z ukochaną osobą. Podpowiadamy Wam sposób na niepowtarzalny prezent walentynkowy, jakim jest bilet do Parku Rozrywki Energylandia. To oryginalny i zaskakujący upominek, który z pewnością wywoła uśmiech na twarzy drugiej połówki.

Zastanawiając się nad samym celem obdarowywania trzeba pamiętać, że podarek ma przede wszystkim być symbolicznym dowodem miłości i pamięci o ukochanej osobie. Dobrze jednak, jeśli po jego wręczeniu popłyną łzy szczęścia, a być może powrócą niezapomniane wspomnienia z nim związane. Nasza propozycja z pewnością zagwarantuje takie emocje.

„W końcu Energylandia nazywana jest fabryką radości. 75 atrakcji podzielonych na cztery strefy z aż 15 Roller Coasterami to w wielki skrócie to, co oferuje ten Park Rozrywki. Pierwszą okazją do pośmigania na tych atrakcjach będziecie mieli już 4 kwietnia, czyli w dniu Otwarcia Sezonu 2020″ – mówi Krystian Kris Kojder, dyrektor ds. wizerunku oraz rzecznik prasowy Paru Rozrywki Energylandia.

 

 

Elegancko przygotowane bilety

Z okazji Walentynek Energylandia przygotowała specjalną promocję na sprzedaż biletów prezentowych, która potrwa od 6 do 14 lutego 2020 roku. Bilety te wyróżniają się pięknym wydaniem i eleganckim opakowaniem.

Za indywidualny bilet normalny zapłacimy teraz 129 zł 109 zł, za normalny 2-dniowy 229 zł 189 zł, za ulgowy do 140 cm wzrostu 79 zł 69 zł, a za ulgowy 2-dniowy 139 zł 109 zł.

A już w tym sezonie planowane jest otwarcie kolejnej, nowej strefy Aqualantis, w której odkryjemy na nowo niegdyś zatopioną krainę. To królestwo będzie miało swoją flagową atrakcję o nazwie Abyssus, a za nią kryć się będzie unikatowy double launch coaster typu shock wave.

„To typ roller coastera, który podwójnie wbije nas w fotel dzięki systemowi wyrzutu elektromagnetycznego, dzięki któremu wagoniki rozpędzą się w parę sekund do 100 km/godz. To tylko jedna z wielu atrakcji, które zobaczyć możecie już teraz na profilach facebook i instagram Energylandii” – dodaje Kris.

Bilet na walentynki w promocyjnej cenie kupisz poprzez stronę internetową ticket.energylandia.pl

Regulamin promocji dostępny jest na stronie internetowej TUTAJ

 

AQUALANTIS- NEW 2020- Nowa Strefa- Premier – Energylandia Poland / Vekoma

❗AQUALANTIS – NOWA STREFA❗6️⃣ rok istnienia Energylandii, 6️⃣ sezon, 6️⃣ strefa, 6️⃣ hektarów!I kolejne spektakularne nowości!Kochani, z ogromną radością informujemy że w roku 2020 w naszym parku powstanie Nowa strefa – Aqualantis!Obszar o powierzchni 6 hektarów stworzony zostanie w oparciu o niesamowitą fabułę.Geneza tej strefy której nazwa przywołuje podwodny świat sięga bardzo odległych czasów oraz terenów.To tętniąca życiem, zlokalizowana pośrodku oceanu wyspa 🗿, której mieszkańcy funkcjonowali w doskonałej symbiozie z przyrodą i dającą im życie wodą 💦. Ludzie żyli w harmonii z wielkim władcą mórz Abysusem.Z biegiem wieków jednak, zaczęli oddalać się od pierwotnych tradycji, a ich działania stały sie chciwe. Podwodny władca postanowił zatopić ląd jednocześnie pochłaniając całe bogactwo zgromadzone przez wieki.Podjęliśmy wyzwanie odkrycia tego podwodnego świata. Wokół odnalezionych ruin powstała stacja dzięki której i Wy możecie podjąć się poznania tej niezwykłej krainy.W ramach nowej strefy powstanie oczywiście nowa scenografia ale również wiele atrakcji! 🏛

Opublikowany przez EnergyLandia Poniedziałek, 20 stycznia 2020

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa