Wakacje w gminie Osiek

Jola Wodniak  |   Harmonogramy,Kultura i rozrywka  |   26 czerwca 2021 10:12

Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Osieku zaprasza dzieci z terenu gminy Osiek na warsztaty i zajęcia animacyjne.

Wszystkie propozycje sprawdzisz na #WAKACJE2021

Gdzie spędzisz wakacje?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...

 

Zajęcia będą się odbywać stacjonarnie zarówno w Osieku w budynku obok stadionu Ośrodka Sportu i Rekreacji w Osieku (Główna 94), jak i w Głębowicach w Wiejskim Domu Kultury (Oświęcimska 8).

Skierowane są do uczniów klas od pierwszej do piątej

„Zaplanowaliśmy zabawy ruchowe, warsztaty plastyczne, kulinarne, gry towarzyskie, zajęcia świetlicowe, spacer po Osieku, a nawet przedstawienie teatralne” – informują organizatorzy.

Zapisów mogą dokonać rodzice lub opiekunowie od 28 czerwca do wyczerpania limitu miejsc w Bibliotece Publicznej w Osieku i w filii w Głębowicach, w godz. 12-16. Liczba miejsc jest ograniczona. 

„W razie pytań zachęcamy do kontaktu pon numerem telefonu 33 8458 155″ – dodają organizatorzy.

 

Osiek-Plan-Wakacje-2021-na-stronę

 

 

Głębowice-Plan-Wakacje-2021-na-stronę

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz wakacje?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .