Dni Kęt z Faktami Oświęcim – czas start

Redakcja FO  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   14 czerwca 2019 04:50

Dni Kęt 2019, które rozpoczną się dzisiaj, a zakończą w niedzielę będą obfitować w mnóstwo atrakcji dla wszystkich mieszkańców, nie tylko gminy Kęty.

„Jak co roku na terenach rekreacyjnych przy ul. Sobieskiego (TS Hejnał) specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy wiele ciekawych wydarzeń, od animacji dla dzieci, poprzez kino plenerowe, dyskotekę, kabaret oraz występy gwiazd muzyki rozrywkowej” – zapewniają organizatorzy.

 

Piątek wyjątkowy

Główną atrakcją piątkowego popołudnia będzie Festiwal Kolorów oraz dyskoteka z Radiem Bielsko.

W sobotę na najmłodszych czekać będzie mnóstwo atrakcji. Na estradzie wystąpią również znani, lokalni muzycy. Gwiazdą wieczoru będzie Krzysztof Cugowski wraz z zespołem Mistrzów.

 

„Będzie to niecodzienny jubileuszowy koncert niekwestionowanej gwiazdy polskiej sceny muzycznej w towarzystwie tak znakomitych muzyków jak Jacek Królik, Robert Kubiszyn, Cezary Konrad i Tomasz Kałwak. 50 lat pracy artystycznej na 100 procent” – informują organizatorzy.

Niedziela to czas na rodzinne spędzanie czasu i tutaj nie zabraknie licznych atrakcji i gier dla najmłodszych oraz seansów kina plenerowego. W niedzielę scena należeć będzie do Kabaretu pod Wyrwigroszem.

 

Lanberry

Wieczorem na estradzie wystąpi Lanberry, czyli Małgorzata Uścisłowska, polska piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka. W 2015 zadebiutowała na rynku fonograficznym singlem „Podpalimy świat”, z którym dotarła do 19. miejsca na AirPlay – Top, liście najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych.

Uroczyste otwarcie

 

„Na uroczyste otwarcie Dni Kęt zapraszamy w piątek 14 czerwca na kęcki rynek, gdzie młodzież z okolicznych szkół będzie miała okazję wziąć udział w grze miejskiej” – dodają organizatorzy.

 

Zobacz również:

17. Rajd Honorowych Dawców Krwi

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa