W sobotę wstęp do Energylandii za złotówkę – FILM

Marcin Cichowski  |   Kultura i rozrywka  |   26 października 2018 23:41

W sobotę 27 października Energylandia zaprasza na Halloween Night. Osoby, które przyjdą w przebraniu będą mogły skorzystać z wszystkich atrakcji parku za symboliczną złotówkę.

Tego dnia park czynny będzie aż do północy, a w ciągu dnia czekać na gości będą przerażająco dobre pokazy artystyczne, przeraźliwie odstraszająco przebrani animatorzy i szokująco rozgrzewający DJ-e Klubów Energy 2000.

Tego dnia od godziny 18 można wejść do parku za złotówkę

“Warunkiem jest przebranie w halloweenową stylizację. Pamiętajcie, że sama maska lub peleryna nie wystarczy. By załapać się na niemal darmowe wejście, trzeba się trochę postarać” – zaprasza Krystian Kojder, dyrektor ds. wizerunku i rzecznik prasowy Rodzinnego Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze – “Osoby, które wejdą do parku od 18 będą mogły cieszy się do północy wszystkimi atrakcjami Energylandii, w tym największym w Europie Mega Coasterem Hyperion.

Poza przejazdami na Roller Coasterach, karuzelach i zjeżdżalniach, gości zaskoczy noc pokazów w halloweenowych aranżacjach, a także rozgrzewająca impreza DJ-ów Klubów Energy 2000 w kosmicznej stacji HYPERION.

“Jeśli jednak nie macie w swoich szafach odpowiednich przebrań, załapiecie się na promocję 50%, czyli wejście za połowę ceny. Bilet normalny kosztować będzie promocyjnie 59 złotych, ulgowy dla dzieci do 140 cm – 39 zł” – dodaje Kojder.

Ta opcja dostępna jest także poprzez panel sprzedaży internetowej

 

Dla osób niezmotoryzowanych, a chętnych na Halloween Night Energylandia zorganizowała specjalny transport autobusowy z Krakowa i Katowic. Ze stolicy Małopolski zaplanowano odjazd o 16.30 z dworca MDA i powrót spod bram Energylandii równo o północy.

Mieszkańcy Śląska dojadą do Parku z katowickiego dworca PKS – wyjazd o 16.40. Podróż powrotną zaplanowano na 23.59.

“Także mieszkańcy Oświęcimia załapią się na autobus jadący z Katowic, gdyż ten będzie miał postów w Oświęcimiu na ulicy Konarskiego (stacja BP) o godzinie 17.25” – informują organizatorzy.

BILETY NA TRANSPORT AUTOBUSOWY – KLIKNIJ TUTAJ

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa