VI Festiwal Jazz na dachu: Trzy dni muzyki, kulinarnych doznań i historycznego klimatu

Materiał partnerski  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   10 czerwca 2024 13:58
Udostępnij

VI Festiwal Jazz na dachu to wyjątkowe połączenie muzyki, kulinariów i historii. Wydarzenie odbędzie się od 23 do 25 sierpnia, w klimatycznych salonach Garden Space w Oświęcimiu.

Patronowany przez Fakty Oświęcim VI Festiwal Jazz na dachu to jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń tego lata. Festiwal, który zagości w grodzie nad Sołą od 23 do 25 sierpnia, oferuje uczestnikom nie tylko doskonałą muzykę, ale także wyśmienite doznania kulinarne i wyjątkowy historyczny klimat. 

Program Festiwalu

Festiwal obejmuje trzy dni pełne muzycznych doznań i kulinarnych niespodzianek. Każdy koncert jest wzbogacony o kolację food paringową, co czyni to wydarzenie unikatowym na mapie kulturalnej regionu. Bilety można nabyć na stronie jazznadachu.pl

Piątek, 23 sierpnia – Inauguracja Festiwalu

18:00 – Kolacja degustacyjna z degustacją alkoholi 3 x 25 ml

19:30 – Koncert Boogie Boys

21:00 – Koncert Poparzeni Kawą Trzy

Sobota, 24 sierpnia

18:00 – Kolacja degustacyjna z degustacją alkoholi 3 x 25 ml

19:30 – Koncert JAZZ BEATLES / Imienowski Jazz Set

21:00 – Koncert Grzegorz Turnau

Niedziela, 25 sierpnia – Zakończenie Festiwalu / Koncert Finałowy

18:00 – Kolacja degustacyjna z degustacją alkoholi 3 x 25 ml

19:30 – Koncert Skaldowie na jazzowo

21:00 – Koncert LemON akustycznie

Muzyczne i kulinarne doznania

Festiwal ma na celu prezentowanie fenomenów współczesnej muzyki improwizowanej, wzbogaconej o wyborną kuchnię i niepowtarzalny klimat miejsca. Podczas trzech dni festiwalu publiczność będzie miała okazję podziwiać muzyków reprezentujących różne style muzyki improwizowanej, takie jak tradycyjny jazz, jazz folk, soul, gospel, fado i gypsy jazz.

Współorganizatorzy i wsparcie

Współorganizator festiwalu – Garden Space zadbał o najwyższą jakość zarówno muzycznych, jak i kulinarnych doznań. Festiwal wspierają województwo Małopolskie, miasto Oświęcim, powiat oświęcimski oraz gmina Oświęcim.

Konkurs Faktów Oświęcim: Wygraj zaproszenia

Portal FaktyOswiecim.pl ma dla swoich czytelników wyjątkową niespodziankę – zaproszenia na VI Festiwal Jazz na dachu. Aby wziąć udział w konkursie, śledźcie naszą stronę, gdzie znajdziecie szczegóły dotyczące udziału. Nie przegapcie szansy na udział w tym niezwykłym wydarzeniu.

VI Festiwal Jazz na dachu to niezwykłe wydarzenie, które łączy muzykę, kulinaria i historię. Od 23 do 25 sierpnia w Oświęcimiu, w klimatycznych salonach Garden Space, czekają na Was trzy dni pełne muzycznych i kulinarnych doznań. Dołączcie do nas i przeżyjcie wyjątkowe chwile w rytmach jazzu, soul, gospel i wielu innych stylów muzycznych.

 

 

Tak było w ubiegłym roku:

Haberfeld Jazz na dachu Festiwal: Trzy dni odejścia w świat dźwięków i smaków – FOTO

 

Zobacz również:

Bilety na VI Haberfeld Jazz Festiwal mogą być Twoje