„Urwis” – komedia producentów „Shreka”. Specjalny pokaz w Planet Cinema

Jola Wodniak  |   Kultura i rozrywka  |   28 stycznia 2020 14:53

Kino Planet Cinema co dwa tygodnie zaprasza na niedzielne Dziecięce Poranki, podczas których dzieci na dużym ekranie mogą zobaczyć specjalne bajki.

W niedzielę 2 lutego o godz. 10 na ekranie dzieci zobaczą bajkę „Urwis”.

Porywająca animowana komedia producentów „SHREKA” – Pełna przygód i wyszczekanego humoru opowieść o psie z wyższych sfer, który musi nauczyć się żyć wśród zwykłych ulicznych Burków i Azorów. Jeden prawdziwy przyjaciel wart jest więcej niż cała kiełbasa świata.

Urwis od szczeniaka żył w luksusie, nauczony, że na jedno szczeknięcie ma do dyspozycji służbę, miski pełne serdelków i drapanie za uchem. Niestety jego ukochana Pani po długim i szczęśliwym życiu przenosi się do wieczności, a jej spadkobiercy nie lubią czworonogów. Z dnia na dzień rozpieszczony kanapowiec Urwis traci dach nad głową i jedyną bliską osobę.

Sam w dzikim, pełnym niebezpieczeństw świecie musi nauczyć się panujących tam reguł: na kogo warknąć, a komu pomerdać, w którym śmietniku szukać smacznych kąsków, a co najważniejsze – jak znaleźć prawdziwego przyjaciela. Trzeba przyznać, że sam sobie nie ułatwia zadania, bo wszystkich wokół traktuje z wyższością i niechęcią.

Czeka go więc trudna szkoła życia, dopóki nie zrozumie, że zamiast pokazywać kły lepiej wyciągnąć do innych łapę. Na szczęście spotka na swojej drodze pewną początkującą piosenkarkę, która co prawda mieszkanko ma malutkie, ale serce wielkie.

Ten duet będzie prawdziwym przebojem.

„Wielu rodziców boryka się z problemem, jak zorganizować czas swoim najmłodszym podopiecznym” – mówi Magdalena Etmańska z kina Planet Cinema w Oświęcimiu – „Mamy dla nich propozycję. Dziecięce Poranki to spotkania kinowe dla najmłodszych widzów. Pokazy są adresowane dla dzieci powyżej drugiego roku życia”.

Scenariusz wydarzenia:

– słodki poczęstunek
– animacje 
– losowanie nagród
– pokaz filmu

Specyfika seansu filmowego:

– dźwięk ściszony w stosunku do standardowej głośności
– pozostawione na cały seans przyciemnione światła na sali

„Naszym celem jest połączenie rodzinnej rozrywki i idei chodzenia do kina z elementami edukacyjnymi. Jest to  doskonała forma spędzenia wolnego czasu”-  dodaje Magdalena Etmańska” – Dzieci będą miały możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów z bajek na wielkim ekranie”.

Bilety w cenie 12 złotych są do nabycia w kinie lub na stronie planetcinema.pl

 

 

Fakty Oświęcim patronują cyklowi spotkań w Planet Cinema

 

 

 

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .