Urodziny Uche, Sylwester i Wieczór Latino tylko w Menago 2.0 – FOTO

Materiał sponsorowany  |   Kultura i rozrywka  |   19 lipca 2018 19:24

30. urodziny DJ-a Uche, Sylwester W Środku Lata i Wieczór Taneczny Latino to propozycje klubu Menago 2.0 na nadchodzący weekend.

Piątek 20 lipca, godz. 22 – Urodziny Uche

W piątek rezydent klubu Menago 2.0 – Uche będzie świętował swoje 30. urodziny. Specjalnie tej nocy zagrają najlepsi dje.

 

 

Punktualnie o godzinie 22 rozpocznie się urodzinowa feta. Tej nocy gości będą bawić Mad Fiddle (Violin Live Act), T-Storm, Zaurus, Ado, White, Sfistaq, Simon Jim & Uche.

„Będzie ciekawie i różnorodnie” – zapewniają organizatorzy.

Promocje

Piątek za piątke – to propozycja barmanów, którzy zaserwują banię Jagera, banię whisky Grants oraz piwo żywiec za jedyne pięć złotych. To nie koniec niespodzianek. Tej nocy każdy gość do klubu wejdzie zupełnie za darmo. Dodatkowo do zdobycia będąbilety na 90′ Festival, urodzinowe i klubowe gadżety, lecieć będzie confetti, lał się będzie strumieniami urodzinowy szampan.

Sto lat Uche!
Sobota 21 lipca, godz. 22 – Sylwester W Środku Lata

„Pora trochę obniżyć temperaturę i wspomnieć najpopularniejszą i najbardziej oczekiwaną imprezę każdego roku – gramy Sylwestra, i to w środku lata” – zapraszają organizatorzy imprezy – „Przyjdźcie przed godziną 23, a otrzymacie od nas Vouchery na darmowy trunki”.

W sobotę za konsolą staną Simon Jim oraz KSL – ten duet zagra mieszankę najlepszych hitów podczas Letniego Sylwestra.

Promocje

Jak na prawdziwego sylwestra przystało w sobotę z nieba spadnie śnieg. Tej nocy, dla gości, którzy przyjdą do klubu przed godziną 23 bar przygotuje niespodzianki: Paniom zaserwuje drinki, a Panowie otrzymają bezpłatny, złoty napój.

Panowie, którzy zechcą przyjść w sobotę do lokalu zapłacą za wstęp 15 złotych, Panie – opłaty nie muszą uiszczać.

Niedziela 22 lipca, godz. 19 – Wieczór Taneczny Latino

Niedziela w Menago 2.0 to prawdziwa uczta dla zwolenników latynoskich rytmów. Będzie salsa, bachata i reggaeton. Przy współpracy z firmą Salsa Oświęcim klub zaprasza na  pierwszy wieczór taneczny w gorącym stylu latino.

„Jesteśmy otwarci na doświadczonych tancerzy, ale także na tych, którzy dopiero chcieliby rozpocząć swoją przygodę z tańcem. Przygotujcie się na cztery godziny szaleństwa” – mówią organizatorzy – „Zapraszamy każdą i każdego, niezależnie od doświadczenia i wieku”.

Rezerwacje loży – pod numerem telefonu 601 255 435 lub pod adresem e-mailowym kontakt.menago2.0@gmail.com.
Zapraszamy również na stronę klub-mng.pl

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa