UNU Tribute to Perfect na scenie w Porębie Wielkiej

Redakcja eFO  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   12 kwietnia 2024 11:53
Udostępnij

Zespół UNU Tribute to Perfect wystąpi na scenie przy domu ludowego w Porębie Wielkiej. Start dzisiaj, 12 kwietnia o godz. 18.

„Dla osób spragnionych koncertów na świeżym powietrzu mamy świetną informację – wydarzenie odbędzie się na zewnątrz domu ludowego. Podczas koncertu usłyszymy największe przeboje Zespołu Perfect” – zachęcają do przyjścia organizatorzy.

 

UNU Tribute to Perfect

To profesjonalny, niepowtarzalny projekt muzyczny stworzony w formule „tributebandu” wykonującego największe przeboje grupy PERFECT. Zespół zadebiutował w lipcu 2022 roku koncertem z okazji Dni Kruszwicy występując jako support przed Cleo. 

Od tego momentu grupa koncertuje i ciągle poszerza repertuar czerpiąc z bogatej kolekcji przebojów Perfectu realizując postawiony przed sobą cel, jakim jest stworzenie najlepszego „tributebandu” Perfectu na rynku muzycznym.

UNU to ludzie w dojrzałym wieku doskonale czujący prezentowanego muzycznie ducha epoki. Fenomenalny wokalista wraz ze swoim iście „perfectowym” głosem, wyglądem i charyzmą wsparty zawodowymi muzykami (Róże Europy, Roan, Quidam, DeLuzers, Charon Taxi) to gwarancja występu i jakości na najwyższym poziomie zapewniająca odbiór, do jakiego przyzwyczajeni byli fani Perfectu.

Zespół wpisany w booking eventowy kilku agencji koncertowych doczekał się za pośrednictwem jednej z nich świetnej oceny z ust samego Grzegorza Markowskiego.

Wstęp jest bezpłatny