Uczyły się kłamać na Kinie dla Kobiet – FOTO

Jola Wodniak  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   27 kwietnia 2017 22:37

„Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie” obejrzały dzisiaj wieczorem Panie w ramach Kina dla Kobiet w kinie Planet Cinema Oświęcim. Żeńskiemu cyklowi patronują od początku Fakty Oświęcim.

Uczestniczki kolejnej odsłony tego przedsięwzięcia licznie przybyły do kina, by odwiedzić stoiska sponsorów, posłuchać o zdrowym żywieniu, wziąć udział w konkursach z cennymi nagrodami i w pokazie stepu w wykonaniu trenerek z oświęcimskiego fitnessu.

Następnie zadowolone z siebie oddały się projekcji dedykowanemu im filmu o kłamstwach. Natomiast na wcześniej otrzymane nagrody zasłużyły biorąc udział w takich konkursach, jak m. in. tworzenia biżuterii, czytaniu komunikatu prasowego różnymi stylami, czy rozpoznawaniu telefonów komórkowych, które dzisiaj już można uznać za zabytkowe.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .