Trwają Dni Kęt. W niedzielę rodzinnie

Marcin Cichowski  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   16 czerwca 2018 23:55

Gwiazda drugiego dnia Dni Kęt, zespół Roberta Gawlińskiego przyciągnął tłumy fanów. Zabrzmiały zarówno najbardziej lubiane hity grupy “Baśka”, jak i mniej znane kawałki.  „Wilki” poderwały wszystkich do fantastycznej zabawy, a publiczność z zapałem śpiewała razem z muzykami.

Jako support wystąpiła LIGA DŻENTELMENÓW – projekt stworzony przez Piotra Wojtyczka – wokalistę zespołu PM2 Collective. Na scenie wraz z LIGĄ DŻENTELMENÓW zagrało dwóch młodych i utalentowanych artystów z gminy Kęty, którzy jeszcze niedawno zmagali się w ramach konkursu Artystą być… 2018: Barbara Sztefko i Franciszek Piekiełko.

Wcześniej publiczność bawił zespół PUZZLE COVER BAND, założony przez muzyka znanego z telewizyjnego programu „Jaka To Melodia?”, Damiana Łaszka. W repertuarze zespołu znajdują się najbardziej taneczne i znane hity zarówno polskiej, jak i zagranicznej muzyki rozrywkowej.

Podczas sobotniego świętowania Dni Kęt nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych. Były animacje, kino plenerowe, dzieci mogły pobawić się m.in. na dmuchanych zjeżdżalniach i w wesołym miasteczku.

Specjalną prezentację dla miłośników jednośladów przygotowali członkowie klubu Riders on The Storm – można było podziwiać wspaniałe motocykle.

Drugi dzień święta miasta zakończyło dyskotekowe szaleństwo. Zabawę wraz z Radiem Bielsko poprowadził młody DJ – Sajmon Zawarus.

A w niedzielę trzeci dzień uroczystości. Pośród różnorodnych atrakcji, jakie przygotowali organizatorzy, jak co roku wystąpią na scenie utalentowane dzieci i młodzież z gminy Kęty, a wśród nich młodzi artyści – wokaliści, uczestnicy konkursu Artystą być…2018.

A co jeszcze w programie?

17 CZERWCA (NIEDZIELA)

OBIEKT TS HEJNAŁ KĘTY (tereny rekreacyjne przy ul. Sobieskiego)

13:30
Kino plenerowe familijne “Wakacje Mikołajka”

14:00-19:00
Animacje dla dzieci

15:00
Występy artystyczne dzieci i młodzieży

18:30
KABARET JURKI

20:30
Koncert SIEMION BAND I RUDI SCHUBERT

22:00
Pokaz fajerwerków

WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE:

17 CZERWCA – Festiwal Smaku Rynek Kęty 10:00-13:00

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa