Tribute to Deep Purple na scenie w Przeciszowie

Jola Wodniak  |   Kultura i rozrywka  |   23 czerwca 2021 09:49

Kto nie zna Deep Purple? W piątek 1 października będzie można usłyszeć największe przeboju tej kapeli w wykonaniu wspaniałych muzyków – Tribute to Deep Purple.

Purple Night to propozycja Domu Kultury w Przeciszowie

Możemy spodziewać się zarówno klasyków z repertuaru Deep Purple – „Perfect Strangers”, „Highway Star”, jak i mniej znanych i od lat nie granych na żywo przez zespół utworów, na przykład repertuar płyty „Burn”. Dodatkowo muzycy zajrzą do szufladek z napisami Rainbow i Whitesnake.

„Czeka nas zatem wieczór pełen purpurowej magii w najczystszej postaci” – zaprasza na koncert Łukasz Fuczek, kierownik Domu Kultury w Przeciszowie.

Na scenie wystąpią:

Łukasz Jakubowicz – instrumenty klawiszowe
Robert “Kazon” Kazanowski (Nocny Kochanek) – gitara
Darek Goc (Lorien) – bas
Sebastian Wojciechowski – perkusja
Jasiek Popławski (The Kroach) – wokal

Próbkę umiejętności grupy można zobaczyć poniżej:

 

 

Bilety w cenie 40 złotych są do nabycia w Domu Kultury w Przeciszowie. Patronat medialny nad tym wydarzeniem sprawuje portal Fakty Oświęcim, danego naszych czytelników zapraszamy do zabawy, w której można zdobyć podwójne zaproszenie na koncert.

 

 

Zobacz rownież:

Rozdajemy bilety na Tribute to Deep Purple

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .