To było prawdziwe święto japońskich pojazdów – FOTO

Jola Wodniak  |   Kultura i rozrywka  |   22 września 2021 11:15

Choć pogoda była niepewna, to liczba samochodów oraz osób które odwiedziły KS Górnik Brzeszcze pozytywnie zaskoczyła organizatorów.

2. Japan chill za nami

Blisko sto samochodów zawitało na betonowym placu górnika – japońskie legendy, nowoczesne perełki, sceneria niczym z filmu „Szybcy i wściekli”.

 

Głośne wydechy, niskie zawieszenia, piękne komory silników, spoilery, dokładki, mnożące się konie mechaniczne i jedna wspólna pasja do japońskiej motoryzacji – to były główne powody do spotkania.

„Największa motywacja do organizacji takich imprez jest także wtedy, kiedy dowiadujesz się, że na zlot – na te parę godzin eventu przyjeżdżają ludzie, którzy musieli pokonać setki kilometrów – w przypadku tej edycji mieliśmy zlotowiczów, którzy pokonali ponad 400 km, aby minionej soboty być z nami” – mówią organizatorzy wydarzenia.

 

„Mamy nadzieję, że nasza japońska impreza zakotwiczy w harmonogramie eventów miasta już na stałe i z roku na rok będzie tylko lepiej – Gmina Brzeszcze. Dziękujemy za wsparcie i pomoc przy organizacji imprezy firmie Auto Partner oraz Blue Print, którzy byli głównymi sponsorami tej edycji” – dodają organizatorzy.

Patronem medialnym wydarzenia był portal Fakty Oświęcim

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ostatnie wpisy
Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .