To było piękne, przedwakacyjne Kino dla Kobiet – FOTO

Jola Wodniak  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   29 czerwca 2019 13:46

Trening pilates, zabiegi kosmetyczne, poczęstunek to nie jedyne atrakcje, które czekały na panie podczas Kina dla Kobiet w kinie Planet Cinema w Oświęcimiu.

Panie wzięły udział w konkursach, w których wygrały mnóstwo nagród, a także posmakowały pyszności od przyjaciół Planet Cinema. Po kilkudziesięciu minutach gier i zabaw panie obejrzały film „Gloria Bell” – łodko-gorzki portret współczesnej kobiety z rewelacyjną Julianne Moore.

Kolejne spotkanie z Kinem dla Kobiet we wrześniu. W sierpniu zaprosimy nasze czytelniczki do konkursu, w którym do wygrania będzie podwójne zaproszenie na to spotkanie.

#konkursy

Wydarzeniu patronują Fakty Oświęcim

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa