Tekturowo-butelkowy eko pokaz mody – FOTO

Paweł Wodniak  |   Edukacja,Fakty,Kultura i rozrywka  |   17 listopada 2019 12:09

Ekologiczny pokaz strojów wykonanych z tektury, butelek, firanek i innych niepotrzebnych już rzeczy był  jedną z atrakcji eko pikniku w Oświęcimiu.

Imprezę, w której uczestniczyły przede wszystkim dzieci z miejscowego domu dziecka zorganizowała fundacja Eko Miasto i podstawowa Trójka. W przygotowanie włączyły się dom dziecka, starostwo, a także Balonowy Oświęcim. Ten ostatni przygotował balonowe atrakcje uczestników eko pikniku.

„Nasze przedsięwzięcie miało przede wszystkim cel edukacyjny. Mówiliśmy, jak zdrowo się odżywiać i żyć w zgodzie z naturą. Istotne były też dla nas kwestie recyklingu,  sortowania odpadów i ekologicznego transportu” – mówi Grzegorz Gruca, prezes fundacji Eko Miasto w Oświęcimiu.

Odbyły się też zajęcia z robotyki, specjalnie zaprogramowane w temacie – ekologia. Wszyscy uczestnicy otrzymali po zajęciach ekologiczne upominki i dyplomy ukończenia eko edukacji. Każdy mógł też poczęstować się słodkościami od Iwony i  Marka Woźniaków.

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa