Tegoroczny Tydzień Kultury Beskidzkiej inaczej – FILM

Redakcja FO  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   29 maja 2020 12:18

Tegoroczny Tydzień Kultury Beskidzkiej nie odbędzie się w dotychczasowej formie. Jest to efekt przedłużającego się stanu epidemii.

„W trosce o zdrowie, zarówno zespołów, jak i widzów w głównej mierze przenosimy się do Internetu, aby tam organizować specjalne, atrakcyjne muzycznie i towarzysko wydarzenia, w tym koncerty pod hasłem Tydzień Kultury Beskidzkiej. Trwajmy w tradycji” – informują organizatorzy Tygodnia Kultury Beskidzkiej.

Impreza w swojej tradycyjnej formie planowana jest w 2021 roku. Poniżej występ oświęcimskich Hajduków z 2019 roku:

 

 

„Tymczasem mamy nadzieję, że w tym roku uda nam się jednak spotkać nie tylko w sieci, tak aby zachować przynajmniej cząstkę klimatu, który zawsze nam towarzyszy podczas tego największego w Polsce i najpiękniejszego święta folkloru i tradycji” –

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa