Sylwestrowe Kino dla Kobiet – FOTO

Jola Wodniak  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   2 stycznia 2020 18:49

Ostatnie w 2019 roku Kino dla Kobiet było dla kobiet rozpoczęciem sylwestrowej zabawy. Dla wszystkich uczestniczek przygotowany był poczęstunek i szampan.

Wieczór rozpoczął się od zaśpiewania „sto lat” dla jednej z uczestniczek Kina dla Kobiet, której pracownicy kina, przyjaciółki oraz mąż zorganizowali miłą niespodziankę z okazji urodzin. Otrzymała kwiaty, prezenty i wszyscy wspólnie zaśpiewaliśmy na sali Sto lat. Były łzy wzruszenia i ogromne zaskoczenie Joanny.

Po tym miłym akcencie zaczęła się zabawa

Uczestniczki pięknie wystrojone w suknie sylwestrowe bawiły się wyśmienicie. Oprócz typowych zadań zespołowych były również związane tematycznie z zabawą sylwestrową i mijającym rokiem. Panie rozpoznawały najważniejsze wydarzenia minionego roku, wypisywały postanowienia noworoczne, śpiewały i nuciły sylwestrowe hity, w torebkach szukały Imprezowych gadżetów jak sztuczne ognie, zimne ognie, maski i peruki.

Pokaz barmański

Zwieńczeniem wieczoru był wspaniały występ barmana, który przedstawił nam niesamowity pokaz żonglowania butelkami, shaykerami, robienia kolorowych drinków oraz sztuczek z ogniem. Panie szalały, wiwatowały na sali, dopingując barmanowi w jego fenomenalnym pokazie.

„Było to wspaniałe zakończenie i podsumowanie cyklu Kina dla Kobiet w 2019 roku, panie były w doskonałych nastrojach, z chęcią uczestniczyły w konkursach, zagrzewały do zabawy oklaskami i okrzykami, były radosne, rozśpiewane. To dla mnie największy prezent jaki mogłam sobie wymarzyć na koniec tego roku” – relacjonuje spotkanie Magdalena Etmańska, zastępca dyrektora kina Planet Cinema.

Pod koniec stycznia odbędą się szóste urodziny Kina dla Kobiet

Wśród atrakcji oczywiście pyszny tort, drinki, poczęstunek, fotobudka, cenne nagrody, pokaz Iluzji Adriana Mitoraja i maksymalny poziom zabawy. A na koniec wspólnie obejrzymy doskonałą polską komedię „Mayday”, ekranizacja znanej sztuki teatralnej, która podbija nasze serca już od 25 lat.

Więcej:

Sześciolecie Kina dla Kobiet

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .