Świnki 3 – Pepa, Mela, Kwi. Spektakl muzyczny z theART online

Redakcja eFO  |   Kultura i rozrywka  |   5 stycznia 2021 10:42

Oświęcimskie Centrum Kultury i Osiedlowy Dom Kultury Zasole zapraszają na bezpłatną transmisję bajki muzycznej „Świnki 3 – Pepa, Mela, Kwi”.

Bezpłatny dostępu będzie możliwy od 7 stycznia od godziny 12 do 8 stycznia 2021 roku do godziny 12. Spektakl będzie w wykonaniu aktorów scen śląskich, z Agencji Artystycznej theART w Katowicach, pt. „Świnki 3 – Pepa, Mela, Kwi”.

Bajka opowiada historię trzech świnek

Które… zaczynają samodzielne życie. Uwielbiają tańce oraz zabawy i niekoniecznie mają ochotę zastosować się do poleceń mamy, aby wybudować sobie solidne domki, w których będą mogły czuć się bezpiecznie. Tymczasem zbliża się zima, a na dodatek w okolicy zaczyna grasować głodny wilk.

Jak potoczą się losy trzech świnek? Co robią w bajce Królewna Śnieżka, Kot w butach, Pinokio i Baba Jaga? Czy warto być pracowitym i słuchać rodziców?

Jeżeli chcecie się przekonać – zapraszamy na bajkę „Świnki 3 – Pepa, Mela, Kwi” w wykonaniu zawodowych aktorów scen śląskich.

czas trwania 60 minut

 

#Ferie2021

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .