Święto Miasta na zakończenie wakacji – FILMY

Jola Wodniak  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   13 lutego 2020 14:59

Mrozu, Gromee, Krzysztof Cugowski i inni będą gwiazdami tegorocznego Święta Miata Oświęcim. Koncerty odbędą się 29 i 30 sierpnia – na zakończenie wakacji.

Święto Oświęcimia to święto grodu i jego mieszkańców. Okazja do przypomnienia bogatej historii i tradycji miasta, jak również do wspólnej wspaniałej zabawy. Z tej okazji 29 i 30 sierpnia na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji organizatorzy zaproszą na koncertową część świętowania, a Muzeum Zamek w Oświęcimiu zaprosi na wydarzenia historyczne.

Pierwszego dnia – w sobotę 29 sierpnia na scenie wystąpią Czadoman i Gromee. MOSiR planuje koncerty jeszcze dwóch gwiazd, ich nazwiska podamy, gdy organizator podpisz umowy z artystami.

W drugi dzień, czyli niedzielę 30 sierpnia na scenie stana między innymi Reggaeside, Krzysztof Cugowski z zespołem mistrzów oraz Mrozu. 3 września w Dzień Miasta w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się uroczysta sesja rady miasta.

Tydzień później na boisku Górnika Brzeszcze odbędzie się wielkie święto muzyczne – Rock Reggae Festival. Fakty Oświecim sprawują nad tym wydarzeniem patronat medialny. Więcej w zapowiedzi „Wraca Rock Reggae Festival. Pidżama Porno pierwszą gwiazdą wydarzenia„.

Czadoman

To wokalista z wieloletnim doświadczeniem na scenie muzyki rozrywkowej. Każdy jego występ to niepowtarzalne wydarzenie, które dostarcza niezapomnianych wrażeń i emocji. Podczas koncertów wraz z tańczącymi u jego boku modelkami doprowadza publiczność do szaleństwa w rytmie dance.

Gromee

Producent Muzyczny i DJ tworzący głównie muzykę dance, pop, house i EDM. Uchodzi za jednego z najpopularniejszych DJ i Producentów Muzycznych w Polsce. Od kilku lat współpracuje z największymi studiami na świecie, a w jego solowym projekcie śpiewało wielu wybitnych artystów. Muzyczna kariera artysty nabrała tempa w 2015 roku, gdy Gromee wydał swój singiel zatytułowany „Follow You”.

 

 

Reggaeside

Wyróżnia się na polskiej scenie oryginalnym stylem, gdzie rytmy reggae ciekawie przeplatają się z innymi gatunkami muzycznymi. Na scenie muzycy są w ciągłym ruchu, a wokalista Karol przemierza dystans niczym Axl Rose, utrzymując bliski i ciepły kontakt z publicznością. Dynamika i energia wynika z rockowego temperamentu i młodzieńczej świeżości. Reggaeside stawia na piosenki, w których zawarte są pozytywne wartości ubrane w przyjemne brzmienie i chwytliwe melodie.

 

Mrozu
Właściwie Łukasz Mróz, polski piosenkarz wykonujący muzykę z pogranicza bluesa, soulu oraz rock’and’rolla, producent muzyczny, kompozytor i autor tekstów. Jest laureatem nagrody Viva Comet Awards i dwóch nagród Eska Music Awards. Nominowany był również do Europejskich Nagród Muzycznych MTV, Superjedynek, Kids’ Choice Awards i Złotych Dziobów.
W 2009 wydał debiutancki album studyjny, zatytułowany Miliony monet. Poza solową płytą jego głos oraz produkcje można było usłyszeć na płytach czołowych polskich raperów oraz wykonawców reggae. 11 marca 2014 nakładem Warner Music Poland wydał trzeci album studyjny pt. Rollercoaster, a 24 lutego 2017 – czwarty album – Zew.

Krzysztof Cugowski z zespołem mistrzów
Jeden z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych wokalistów w historii polskiego rocka. Głos, którego nie sposób pomylić z żadnym innym. Krzysztof Cugowski świętował w ubiegłym roku 50-lecie pracy artystycznej. Wokaliście na scenie towarzyszyć będzie „Zespół Mistrzów” w składzie: Jacek Królik (gitara), Robert Kubiszyn (bas), Cezary Konrad (perkusja) i Tomasz Kałwak (instrumenty klawiszowe).

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Zaszczepisz się przeciwko COVID-19?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .