Święto Książki Dziecięcej, dzień 2 – FILM, FOTO

Materiał partnerski  |   Kultura i rozrywka  |   3 października 2019 21:33

Teatrzyk, przygotowanie strojów bajkowych, bal i spotkanie z Joanną Olech to były atrakcje drugiego dnia Święta Książki Dziecięcej.

Drugi dzień Święta Książki Dziecięcej rozpoczął się spotkaniem z Joanną Olech, autorką ilustracji do wielu książek dla dzieci, laureatką licznych prestiżowych nagród.

Jej Czerwony Kapturek (seria Niebaśnie) otrzymał wyróżnienie w zorganizowanym przez Polskie Towarzystwo Wydawców Książek konkursie na Najpiękniejsze Książki Roku 2005 oraz honorowe wyróżnienie za tekst Joanny Olech i grafikę Grażki Lange w konkursie Książka Roku 2005 organizowanym przez polską sekcję IBBY.

Bal

To nie był zwykły bal. Uczestnicy balu przebrali się w bajkowe stroje, które mogli przygotować podczas warsztatów. Uczestników bawił Pan Humorek.

 

 

 

Zobacz również:

Święto Książki Dziecięcej, dzień 1 – FILM, FOTO

Uczyli się kaligrafii i poznali historię książki – FILM, FOTO

Święto Książki Dziecięcej w Galerii Książki z eFO

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .