Świątecznie i sportowo w sercu Oświęcimia – FILM

Redakcja eFO  |   Kultura i rozrywka  |   3 maja 2019 16:46

Mieszkańcy Oświęcimia i okolic odwiedzili dzisiaj serce Oświęcimia, gdzie młodsi i starsi miłośnicy jednośladów mogli miło spędzić czas.

Prezentacje ekip kolarskich, konkursy, prezentacje sprzętu, pokaz pierwszej pomocy oraz występy artystyczne to jedne z licznych atrakcji, z których chętnie korzystały całe rodziny. Były też stoisko animacyjne dla dzieci z licznymi aktywnościami. Goście mogli usłyszeć koncert Wielkiej Orkiestry Młodych Muzyków pod batutą Przemysława Drabczyka, działający w gminie Oświęcim.

Finałowy moment dzisiejszego wydarzenia niewątpliwie był start Karpackiego Wyścigu Kurierów, podczas którego kolarze z Oświęcimia pojechali do Jabłonki – w ramach trzeciego etapu wyścigu.

 

 

Stoisko patriotyczne w sercu Oświęcimia:

Stoisko patriotyczne na Rynek Główny w Oświęcimiu z okazji 3 maja przygotowane przez Miasto Oświęcim wspólnie z Oratorium św. Jana Bosko w Oświęcimiu i Stowarzyszenie Szansa w Oświęcimiu

Opublikowany przez Oswiecim – Miasto Pokoju – City of Peace Piątek, 3 maja 2019

Wielka Orkiestra Młodych Muzyków pod batutą Przemysława Drabczyka:

Z dzisiejszego deszczowego koncertu na rynku w Oświęcimiu – WORD UP 🙂

Opublikowany przez Wielka Orkiestra Młodych Muzyków Gminy Oświęcim Piątek, 3 maja 2019

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .