Stand-up Oświęcim z eFO: Kwiatkowski, Ponttefski, Ipkis – FILM

0 Materiał zlecony  |   Kultura i rozrywka  |   15 marca 2018

W sobotę 17 marca o godzinie 19 z Pubie Vinyl w Oświęcimiu rozpocznie się nietuzinkowe wydarzenie pod patronatem Faktów Oświęcim – Stand-up Oświęcim: Kwiatkowski, Ponttefski, Ipkis.

Na scenie wystąpią Ipkis, Cezary Ponttefski i Tomasz Kwiatkowski. Więcej na temat wydarzenie można znaleźć w wydarzeniu na Facebooku.

Tomasz Kwiatkowski – Antymidas

Czego nie dotknie, zamienia się w proch i pył. Oswojony z przegrywaniem. Daj mu dowolną dyscyplinę, a w ciągu pół godziny osiągnie w niej wszystko co najgorsze. Wiecznie zdenerwowany, zawsze niezadowolony. Wciela w życie swój plan doskonały: nigdy, przenigdy nie mieć planów. Nikogo w rodzinie nie zaskoczyło, kiedy okazał się być jednym wielkim rozczarowaniem.

Cezary Ponttefski

Człowiek, o którym nie sposób powiedzieć kiedy przekroczył barierę żartu. Nieco przygaszony, co może zmylić ludzi, którzy pozwolą sobie na myślenie, że to będzie powolna komedia. Nic z tych rzeczy, umysł przy nim musi pozostawać bez ustanku na najwyższych obrotach.

Ipkis

Niepoprawny politycznie, bezkompromisowy i energetyczny wulkan. Swoimi niebanalnymi przekonaniami zdobył przekonanie nielicznych liczących się wśród licznych. Po jego występie świat może się wydawać inny i zdecydowanie śmieszniejszy.

Cena biletu wynosi 20 złotych w przedsprzedaży i 25 złotych w dniu imprezy. Dla naszych czytelników mamy podwójne zaproszenie na sobotni wieczór.

Poniżej próbka tego, co możecie usłyszeć w sobotę:

Takie to rzeczy będą się działy już w sobotę w Oświęcimiu! Zawitaj tutaj:https://www.facebook.com/events/1263369487140549/

Opublikowany przez Mateusz Fader na 13 marca 2018

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa