Spotkanie z Jurkiem Owsiakiem w MDSM – FILM

0 Marcin Cichowski  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   13 września 2018

Spotkanie z Jurkiem Owsiakiem w piątek 14 września o godzinie 18 otworzy nowy projekt MDSM w Oświęcimiu i Fundacji Konrada Adenauera „Dom według wartości”.


“Chcemy, by był on kontynuacją działań o charakterze edukacji obywatelskiej, zainicjowanych w roku jubileuszu 30-lecia działalności MDSM” – zapraszają organizatorzy – “Naszym celem jest dyskusja wokół zagadnień związanych z kondycją uniwersalnych wartości humanistycznych, na których zasadza się nasza praca, we współczesnym świecie. Do rozmowy chcemy zaprosić przedstawicieli życia publicznego, których dorobek i działalność są tożsame z ideami, promowanymi w naszym Domu.

 

 Pierwszym gościem spotkania będzie postać nietuzinkowa. W rozmowie z Jurkiem Owsiakiem organizatorzy chcą odnieść się do jednego z „drogowskazów” – przełamywania barier.

“Jakie bariery dziś wydają się najbardziej szkodliwe w polskiej rzeczywistości i jak je przełamywać? Na to pytanie odpowiedzi poszukiwać będzie nasz gość w rozmowie z Leszkiem Szusterem” – dodają organizatorzy.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa