Spotkaj się z Lessie, by pomóc bezdomnym czworonogom – FILM

Redakcja eFO  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   4 września 2021 08:32

Historia Lessie, najwierniejszego psa świata gromadzi w kinach tłumy. Przychodząc do Planet Cinema na ten film można pomóc bezdomnym zwierzętom.

Najsłynniejszy pies świata powraca na duże ekrany. „Lassie, wróć!” to chwytająca za serce historia nierozerwalnej przyjaźni chłopca i jego wiernego owczarka Collie, oparta na bestsellerowej książce Erica Knighta, do dziś uchodzącej za najpiękniejszą tego typu opowieść, jaką kiedykolwiek napisano.

Jej najnowsza, czarująca humorem ekranizacja powstała przy udziale studia Warner Bros i oferuje ekscytującą, zabawną i poruszającą przygodę dla całej rodziny. To kino familijne i bohater, którego z miejsca pokochają wszystkie pokolenia.

Akcja dla bezdomnych czworonogów

We wtorek 7 września w kinie Planet Cinema w Oświęcimiu będzie można pogłaskać oświęcimską Nelę, owczarka szkockiego (collie). Edyta Harmata, właścicielka suczki postanowiła pomóc schroniskowym zwierzakom i przyjść do kina ze swoją pupilką. Każdy będzie mógł pogłaskać futrzaka, zrobić sobie z nim zdjęcie, a także porozmawiać z jego właścicielką.

Wydarzenie

Będzie miało miejsce w kinie przed i po sensie 7 września, które odbędzie się o godz. 16.30 – czyli organizatorki zapraszają ok. godz. 16 i po godz. 18.15

„Poczuj się jak Flo, najlepszy przyjaciel Lassie – pogłaszcz i przytul ją. Oferujemy kontakt z prawdziwym pieskiem i jego właścicielką” – zachęca Marta Czarnecka z Hana Yoga w Oświęcimiu, współorganizatorka akcji.

 

 

„Ty i Twoje dziecko będziecie mogli poznać pieska, jego zwyczaje, zadać pytania, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie” – zachęca do przyjścia Edyta Harmata z poradni dietetycznej w Oświęcimiu, właścicielka owczarka.

Tym spotkaniem Marta i Edyta chcą wraz z przybyłymi pomóc w przygotowaniach do zimy oświęcimskiemu schronisku.

„Dlatego nasza Lassie będzie miała puszeczkę, do której możesz wrzucić swoje wsparcie dla schroniska. Ona ma wspaniałą właścicielkę, a pieski ze schroniska niestety nie. Pomóżmy im razem” – dodaje Marta.

Bilety na seans można nabyć w kasie kina lub na stronie planetcinema.pl

 

Zobacz również:

Planet Cinema

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .