Spektakl „Wąsik” na deskach OCK

Redakcja eFO  |   Kultura i rozrywka  |   12 października 2020 14:50

Michał Koterski, Radek Pazura, Jan Jankowski, czy Rafał Cieszyński wystąpią w spektaklu „Wąsik” na deskach Oświęcimskiego Centrum Kultury.

Młody, ciamajdowaty (jak o nim mówią znajomi), bezrobotny młody mężczyzna przygotowuje się na pierwszą wizytę przyszłego teścia – ortodoksyjnego żyda.
Przygotowania idą zgodnie z planem do momentu awarii maszynki do golenia, wskutek czego pod nosem naszego bohatera zostaje malutki jednak rzucający się w oczy wąsik. Wąsik, który wszystkim kojarzy się z pewnym „dyktatorem” i który tego wieczoru trochę narozrabia.

Co dziwne, każdy z bohaterów inaczej reaguje na widok wąsika. Jak zareaguje przyszły tatuś, jak narzeczona, a jak dozorca bloku? No i jak to wszystko się skończy? Wszystko wyjaśni się na scenie.

Dobra zabawa i śmiech do łez gwarantują:

Marta Wierzbicka / Milena Staszuk
Mirosław Baka / Radek Pazura
Jan Jankowski / Jarosław Boberek
Rafał Cieszyński / Maurycy Popiel
Michał Koterski

Reżyseria: Jan Jankowski
Asystent reżysera: Rafał Grzegorzewski
Scenografia i tłumaczenie: Witold Stefaniak
Kostiumy: Katarzyna Kwiecień

 

📣📣📣 Nasz reporter z terenu Misiek 🐻 Koterski zaprasza na spektakl komediowy Wąsik 🤣🤣😎👍📆 24 października 2020r oświęcimskie Centrum KulturyZAPRASZAMY!!!

Opublikowany przez Impresariat Teatralny Niedziela, 4 października 2020

 

Na francuską komedię zapraszamy w sobotę 24 października o godz. 17. W naszym portalu można wygrać podwójne zaproszenia. zapraszamy do naszego działu KONKURSY.

Bilety dostępne są na stronie ock.systembiletowy.pl

 

Zobacz rownież:

Wygraj bilety na spektakl „Wąsik”

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .