Soła Blues ponownie na rynku

Jola Wodniak  |   Kultura i rozrywka  |   20 lipca 2018 13:56

W sobotę 21 lipca o godzinie 18 odbędzie się druga edycja imprezy Soła Blues. To kolejne wydarzenie w ramach projektu Festiwal Kultur na Starówce.


Podczas tegorocznej edycji imprezy wystąpi między innymi reaktywująca się oświęcimska bluesowa grupa Dziki Squad ze znanym i charyzmatycznym Wiesławem Dziki Kaniowskim. Wokalista wielokrotnie występował w wielu konfiguracjach osobowych, a jego wokal jest dla wielu oświęcimian zawsze rozpoznawalny.

W sobotę wspólnie z nim zagrają: Janusz Majcherek – na perkusji, Tomasz Naras na gitarze, Witek LD (Dziwlik) na gitarze basowej i Tadeusz Liszewski – na gitarze. Koncert rozpocznie zespół Garaż, potem zaprezentują swój repertuar zespoły Sold my Soul i Dziki Squad. Wieczór zakończy występ grupy Zdrowa Woda.

Z kolei w niedzielę na rynku będzie można podziwiać stare samochody:

Oświęcimski zlot pojazdów zabytkowych

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa