Śnieżka i fantastyczna siódemka – specjalny pokaz dla dzieci

Jola Wodniak  |   Kultura i rozrywka  |   4 lutego 2020 15:00

Pamiętacie jak wygląda Królewna Śnieżka? W tej bajce na początku wygląda nieco… inaczej. Najmłodsi kinomaniacy będą mogli zobaczyć to na wielkim ekranie.

Jest po prostu troszeczkę niższa i okrąglejsza niż zazwyczaj

Jednak, kiedy przypadkowo w jej ręce wpada para magicznych pantofelków, za ich sprawą dziewczyna zmienia się nie do poznania i przybiera postać klasycznej królewny, jaką dobrze znacie. Wkrótce poznaje zawadiacką bandę siedmiu krasnoludków. Ona jeszcze tego nie wie, ale każdy z miniaturowych dżentelmenów to tak naprawdę książę, na którego rzucono podstępny czar.

Jeżeli któryś z nich chce odzyskać dawną postać przystojnego młodzieńca, musi zostać pocałowany przez najpiękniejszą kobietę na świecie. Kiedy w życiu siedmiu krasnoludków pojawia się pełna uroku Śnieżka w czerwonych pantofelkach, każdy zaczyna zabiegać o jej względy i obowiązkowego całusa. Jednak czyha na nich ogromne niebezpieczeństwo. Oto zła macocha królewny za pomocą czarów pragnie odzyskać swoją młodość.

Skrywającą swój sekret Śnieżkę i wymyślające coraz to nowe zaloty krasnoludki czeka wielka przygoda. Wkrótce wszyscy przekonają się, że prawdziwe piękno to rzecz bezwzględna, jeśli patrzy się sercem.

Na specjalny pokaz bajki zaprasza kino Planet Cinema. W niedzielę 16 lutego o godz. 10 odbędzie się kolejne spotkane z cyklu Poranki dla dzieci kinie Planet Cinema w Oświęcimiu. Bilety w cenie 12 złotych są do nabycia w kinie lub na stronie planetcinema.pl

Scenariusz wydarzenia:

– słodki poczęstunek
– animacje 
– losowanie nagród
– pokaz filmu

Specyfika seansu filmowego:

– dźwięk ściszony w stosunku do standardowej głośności
– pozostawione na cały seans przyciemnione światła na sali

„Naszym celem jest połączenie rodzinnej rozrywki i idei chodzenia do kina z elementami edukacyjnymi. Jest to  doskonała forma spędzenia wolnego czasu”-  dodaje Magdalena Etmańska” – Dzieci będą miały możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów z bajek na wielkim ekranie”.

 

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .