Skrzydlate Dni Dziecka z eFO

Jola Wodniak  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   23 maja 2023 19:12

Fakty Oświęcim kolejny raz są patronem medialnym dni dziecka w Kętach. W sobotę 3 czerwca odbędzie się rajd i impreza plenerowa.

Organizatorem dni dziecka jest Dom Kultury w Ketach

„W tym roku Międzynarodowy Dzień Dziecka świętujemy przez cały tydzień od 29 maja do 4 czerwca. W tym czasie zapraszamy na warsztaty, konkursy, animacje, imprezę plenerową, Rodzinny Rajd Rowerowy, bezpłatne kino i wiele, wiele więcej” – informują organizatorzy.

Program

– około godz. 15:00 – start imprezy – Koncert Bajowy w wyk. podopiecznych Fundacja Gotowi do działania

– około godz. 15:30 – 16:00 – ogłoszenie wyników oraz rozdanie nagród dla najstarszego uczestnika rajdu, najmłodszego oraz najliczniejszej rodziny, Konkursu plastycznego oraz Konkursu FOTO

– około godz. 16:00 – pokaz „Pan Kleks” – Fabryka Kreatywności

– około godz. 16:45 – miodobranie w holu DK

Po miodobraniu kolejne występy estradowe.

Dodatkowo: warsztaty plastyczne, animacje dla dzieci, bezpłatny dmuchaniec, malowanie buziek, tatuaże brokatowe, mechaniczne konie od Ośrodek Ikarion, gastronomia, wojskowa grochówka serwowana przez druhów z OSP w Kętach, Pozytywny Festiwal Roślin.

 

Zbiórka publiczna dla młodego kęczanina

W tym dniu odbędzie się też zbiórka na młodego kęcianina. Zdzisław Hrapkowicz z Kęt ma zespół Di George’a i potrzebuje funduszy na leczenie. Stowarzyszenie Pozytywni na swoim stoisku będzie zbierało do skarbon pieniądze oferując dania z grilla, domowe ciasta, pyszną lemoniadę, wojskową grochówkę i inne pyszności.

SPONSOR GŁÓWNY:

GAZ-SYSTEM jest spółką strategiczną dla polskiej gospodarki. Odpowiada za przesył gazu ziemnego, zarządza najważniejszymi gazociągami w Polsce oraz jest właścicielem Terminalu LNG im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Świnoujściu.

Spółka zapewnia bezpieczeństwo energetyczne Polski, przyczyniając się do rozwoju europejskiego rynku gazu. Wszystkie inwestycje GAZ-SYSTEM są prowadzone z zastosowaniem nowoczesnych technologii i systemów zabezpieczeń oraz z poszanowaniem środowiska naturalnego i praw wszystkich interesariuszy.

 

 

Zobacz również:

1. Pozytywny Festiwal Roślin

 

 

 

.
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . .