• * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

alert 24

zgłoś

interwencję

  • logowanie / rejestracja Twoje konto
    logowanie / rejestracja
  • * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

Reklama

Senioralia 2024 - gratka dla mieszkańców gminy Oświęcim

Reklama

Senioralia 2024, to pierwsza tego typu oferta skierowana do starszych mieszkańców gminy Oświęcim. Warto skorzystać.

Oferta przeznaczona jest dla mieszkańców gminy Oświęcim, powyżej 60. roku życia, a także wszystkich członków organizacji senioralnych gminy Oświęcim. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Karty zgłoszeniowe znajdują się poniżej tekstu - wersja dla organizacji i wersja dla osób niezrzeszonych w organizacjach.
„Dla osób, które same nie mogą dotrzeć na miejsce wycieczek zapewniamy transport 29 i 30 stycznia. Miejsca i godziny odjazdu autokaru podamy bliżej terminu (zależne będą od ilości chętnych i ich miejsca zamieszkania)„ - informują organizatorzy.
Zapisu można dokonać w:
- Klubie Seniora w Zaborzu - Uniwersytecie Każdego Wieku we Włosienicy - Uniwersytecie Każdego Wieku w Babicach - Stowarzyszeniu Emerytów „Wspólnota – Razem” we Włosienicy - Stowarzyszenie Górników, Emerytów i Rencistów Górniczych oraz Innych Branż Zawodowych w Grojcu - Stowarzyszeniu Górników Emerytów i Rencistów Górniczych w Brzezince - Klubie Seniora w Rajsku - Kołach Gospodyń Wiejskich - Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim Więcej informacji udzieli Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim (OKSiR), pod numerem telefonu 33 843 10 75 Karty zgłoszeniowe można dostarczyć osobiście do siedziby OKSiR (ul. Sportowa 9, Brzezinka) lub przesłać skan na adres mailowy oksir@oksir.gminaoswiecim.pl  do 24 stycznia.
Do pobrania:
- karta zgłoszeniowa indywidualna - karta zgłoszeniowa zespołowa