Reklama
27 czerwca 2026, sobota
Senioralia 2024 - gratka dla mieszkańców gminy Oświęcim
- Jola Wodniak
- Kultura i rozrywka
- 13 stycznia 2024
- 08:00
Reklama
Senioralia 2024, to pierwsza tego typu oferta skierowana do starszych mieszkańców gminy Oświęcim. Warto skorzystać.
Oferta przeznaczona jest dla mieszkańców gminy Oświęcim, powyżej 60. roku życia, a także wszystkich członków organizacji senioralnych gminy Oświęcim. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Karty zgłoszeniowe znajdują się poniżej tekstu - wersja dla organizacji i wersja dla osób niezrzeszonych w organizacjach.„Dla osób, które same nie mogą dotrzeć na miejsce wycieczek zapewniamy transport 29 i 30 stycznia. Miejsca i godziny odjazdu autokaru podamy bliżej terminu (zależne będą od ilości chętnych i ich miejsca zamieszkania)„ - informują organizatorzy.