Rodzinny Rajd Rowerowy z Faktami Oświęcim

0 Jola Wodniak  |   Kultura i rozrywka  |   19 maja 2019 10:00

Rodzinny Rajd Rowerowy z Faktami Oświęcim, to trasa to prawie 22 kilometrów po gminie Kęty. Fakty Oświęcim patronują tej wyprawie.

 

“Jak co roku przewidujemy nagrody dla najmłodszego i najstarszego uczestnika rajdu, a także dla najliczniejszej rodziny.  Rodzinny Rajd Rowerowy zorganizowany jest pod patronatem burmistrza gminy Kęty i Faktów Oświęcim” – informują organizatorzy.

Zapisy na Rodzinny Rajd Rowerowy trwają, można to zrobić do 23 maja w pokoju numer 2 w Domu Kultury w Kętach. Liczba miejsc jest ograniczona.

Pakiety na rajd są płatne:
Dorośli – 12 zł
Uczestnicy 10 – 18 lat – 5 zł
Uczestnicy do 10 lat – bezpłatnie

Cena obejmuje:
pamiątkową koszulkę,
mapę rajdu,
bezpłatny poczęstunek po zakończeniu rajdu,
ubezpieczenie.

Do pobrania:

Karta zgłoszeniowa

Regulamin

Partnerzy:
Straż Miejska w Kętach, Komisariat Policji w Kętach, Ochotnicza Straż Pożarna w Witkowicach, Grupa Ratownictwa Medycznego OSP Kęty – Podlesie.

Zobacz również:

Dzień EKO-Dziecka z Faktami Oświęcim

Podczas Dnia Eko-Dziecka z eFO możesz pomóc czworonogom

 

Sponsorem głównym wydarzenia jest operator gazociągów przesyłowych Gaz-System S.A.

Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM jest spółką odpowiedzialną za przesył gazu ziemnego oraz zarządzanie najważniejszymi gazociągami w Polsce. Na terenie gminy Kęty GAZ-SYSTEM realizuje kluczową inwestycję, tj. gazociąg Skoczów – Komorowice – Oświęcim. Ważną korzyścią dla gminy będzie odprowadzany corocznie podatek od nieruchomości. Będzie to kwota regularnie wpływająca do budżetu, którą można przeznaczyć na potrzeby mieszkańców i społeczności lokalnych.

Wszystkie inwestycje GAZ-SYSTEM są prowadzone z zastosowaniem nowoczesnych technologii i systemów zabezpieczeń oraz z poszanowaniem środowiska naturalnego i praw wszystkich interesariuszy. Więcej informacji na stronie gaz-system.pl

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa