Rodzinny Rajd Rowerowy w Osieku z Faktami Oświęcim

Jola Wodniak  |   Kultura i rozrywka  |   13 czerwca 2019 07:01

Zapraszamy na 14. Rodzinny Rajd Rowerowy, który odbędzie się w sobotę 22 czerwca. Rajd jest częścią Dni Gminy Osiek, a nagrodą główną jest rower.

 

Rajd pod patronatem Marka Jasińskiego rozpocznie się w sobotę 22 czerwca o godz. 14. Start z Ośrodka Sportu i Rekreacji w Osieku przy ulicy Głównej 94. Organizatorem rajdu jest Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Osieku i Towarzystwo Miłośników Osieka.

Trasa Rajdu:

Start – Osiek (Stadion OSiR, ul. Główna, Wiśniowa, Starowiejska, Jaśminowa, Słoneczna),
Głębowice (ul. Kulturowa, Zamkowa),
Gierałtowiczki (ul. Parkowa, Kleparz),
Piotrowice (ul. Kasztanowa, Andrychowska – półmetek – ul. Lipowa),
Polanka Wielka (ul. Słoneczna, Południowa, Krótka, Długa, Szczytowa, Leszczynowa, Pasternik),
Osiek (ul. Leśna, Kościelna, Główna), plac przy Urzędzie Gminy w Osieku – meta

Długość przejazdu: 24 km

Zgłoszenia przyjmowane będą w Bibliotece Publicznej w Osieku. Zgłoszenia dokonuje rodzic lub pełnoletni członek rodziny w terminie do 21 czerwca. Wraz ze zgłoszeniem należy dokonać wpłaty za uczestnictwo w rajdzie w wysokości 12 zł.

Przed startem każdy uczestnik otrzyma koszulkę, regulamin Rajdu oraz kupon na ciepły posiłek wydawany na mecie. Liczba koszulek jest ograniczona.

Wśród wszystkich uczestników, którzy pokonają trasę Rajdu zostaną rozlosowane liczne nagrody.

Główna nagroda – rower

 

 

Regulamin rajdu

1. W Rajdzie mogą uczestniczyć osoby posiadające sprawny rower.
2. Uczestnicy powinni posiadać kartę rowerową lub inny dokument upoważniający do kierowania rowerem na drogach publicznych.
3. Dzieci mogą brać udział w Rajdzie tylko pod opieką rodzica lub wyjątkowo innej osoby pełnoletniej ponoszącej pełną odpowiedzialność za dziecko.
4. Wszystkich uczestników Rajdu obowiązuje przestrzeganie przepisów Kodeksu Drogowego oraz poleceń służb porządkowych i organizatorów wyróżnionych kolorową koszulką.
5. Trasę należy pokonywać w zwartej grupie, uczestnikom nie wolno wyprzedzać przewodnika ani pojazdu pilotującego oraz pozostawać w tyle za pojazdem zamykającym Rajd.
6. Każdy uczestnik zobowiązany jest do zabezpieczenia przed kradzieżą swojego roweru. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne kradzieże.
7. Każdy uczestnik Rajdu zobowiązany jest do zachowania trzeźwości.
8. Uczestnicy Rajdu powinni zaopatrzyć się w napój oraz lekki posiłek, który będzie można spożyć na półmetku w Gierałtowiczkach. Na półmetku będzie również możliwość zakupienia posiłku i napoju (kiełbaski, ciasto).

Wpisując się na listę uczestnik potwierdza:

– zapoznanie się z Regulaminem Rajdu i zobowiązuje się do jego przestrzegania,
– wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych przez organizatorów Rajdu w zakresie koniecznym do obsługi Rajdu,
– wyraża zgodę na rozpowszechnianie swojego wizerunku w przekazach telewizyjnych lub multimedialnych, Internecie oraz w postaci fotografii lub innego materialnego nośnika wizerunku na potrzeby organizacji rajdu oraz w celach zgodnych z działalnością prowadzoną przez Gminę Osiek oraz Gminne Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Osieku na podstawie przepisu art. 81 ust. 1 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tj. Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631 z późn. zm.). W przypadku osób niepełnoletnich ww. zgodę wyrażają rodzice lub opiekunowie prawni.

Zobacz również:

Dni Osieka z Faktami Oświęcim

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa