Retro Podwieczorek przy Mikrofonie

Materiał sponsorowany  |   Kultura i rozrywka  |   1 października 2021 11:57

Restauracja Smaki Dzieciństwa, mieszcząca się w Oświęcimskim Centrum Kultury zaprasza na 1. Retro Podwieczorek przy Mikrofonie.

Muzyczne spotkanie rozpocznie się w środę 13 października o godz. 18.

„Zostały ostatnie miejsca na premierę naszego pierwszego muzycznego podwieczorku. Wokal Beaty Horwat i fortepian Wiesław Gertner to gwarancja dobrej zabawy” – zachęcają do przyjścia organizatorzy.

Recital nawiąże do audycji radiowej Podwieczorek przy mikrofonie, która była nadawana jeszcze przed drugą wojną światową. Po wojnie na antenę weszła dopiero w 1958 roku.

Repertuar obejmie repertuar między innymi utwory Mieczysława Fogga, Hanki Ordonówny, Sławy Przybylskiej, Anny German, Ireny Santor, Teresy Tutinas, Ireny Kunickiej.

„To będzie niezwykły wieczór, na który Cię serdecznie zapraszamy”  – dodają organizatorzy.

Zaproszenia w cenie 10 złotych są do nabycia w restauracji, rezerwacji miejsc pod numerem telefonu 33 843 22 05.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ostatnie wpisy
Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .