Rekordowe Mikołajki w Planet Cinema – FILM, FOTO

Redakcja FO  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   13 grudnia 2018 09:37

Rekordowa liczba gości przyszła na spotkanie z Mikołajem do kina Planet Cinema w Oświęcimiu. Tego dnia żadne dziecko nie wyszło z kina bez upominku.

W trakcie wizyty Mikołaja, na sali kinowej dzieci brały udział w zabawach: malowały, tworzyły własne, wyjątkowe świąteczne dekoracje i śpiewały. Jednak największą atrakcją było niewątpliwie osobiste spotkanie z gościem z długa brodą. Po spotkaniu z Mikołajem wszyscy wspólnie obejrzeli film “poczta świętego Mikołaja”.

Fakty Oświęcim sprawowały nad wydarzeniem patronat medialny.

 

 

Komentarze
  • 6 stycznia 2019 15:35

    Ewka

    Dzieci w kinie było naprawdę sporo, jednak organizacja była nie najlepsza, poza tym nie wszystkie dzieci zostały potraktowane tak samo, część dzieci niestety nie dostała czekoladowego mikołaja, a tylko plakietkę, co ciężko wytłumaczyć małemu dziecku, że inne dzieci dostały a ono nie. Moje dziecko było strasznie zawiedzione i nie chce już tam jeździć.

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa