Dzisiaj Regionalne Targi Ślubne w Oświęcimiu z eFO

0 Jola Wodniak  |   Kultura i rozrywka  |   18 marca 2018

W niedzielę 18 marca w restauracji La Rossa odbędą się VII Regionalne Targi Ślubne. Fakty Oświęcim kolejny raz objęły patronatem to wyjątkowe wydarzenie.

Jedyne takie targi

Organizatorem imprezy jest Studio Dekoracji i Organizacji Imprez „ABI”. Zaprezentuje się wiele sprawdzonych i polecanych firm, które przedstawią swoje usługi. Będą między innymi cukiernie, fotografowie, DJ-e, salony sukien ślubnych, firmy oferujące fotobudkę, florystyki ślubne wraz z dekoracjami, barmani, jubilerzy, salony kosmetyczno-fryzjerskie, szkoły tańca dla par młodych, candy bary, samochody do ślubu i wiele innych.

Odwiedzając poszczególne stoiska firm z branży ślubno-weselnej wiele par otrzyma upominki, rabaty targowe na usługę, vouchery na romantyczne kolacje.

Tym razem w La Rossa

“Do tej pory spotykaliśmy się w Heladzie – tym razem zapraszamy do restauracji La Rossa, gdzie odbędzie się prezentacja na dwóch nowych salach wraz z przeglądem zespołów weselnych” – informują organizatorzy.

Okazja dla narzeczonych

Jest to okazja dla narzeczonych, która pozwoli w jednym miejscu zorganizować swoje wymarzone wesele oraz obniżyć koszty przygotowań jednego z najważniejszych dni w życiu. Ponadto odwiedzających czekać będzie wiele niespodzianek i atrakcji.

„Na Regionalnych Targach Ślubnych organizowanych w restauracji La Rossa będziecie mogli skosztować ciast i tortów, zrobić próbny makijaż, pamiątkowe zdjęcie czy zobaczyć wiele pokazów tematycznych” – zapraszają do uczestnictwa organizatorzy – „Zachęcamy również pary do uczestnictwa w warsztatach tanecznych oraz quizach.

Wstęp jest bezpłatny

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa