Ray Wilson ponownie w Przeciszowie – FOTO

0 Marcin Cichowski  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   22 października 2017

Ray Wilson, szkocki wokalista, gitarzysta, kompozytor, autor tekstów, były wokalista zespołu Genesis wystąpił w Domu Kultury w Przeciszowie. Sala pękała w szwach, a fani Raya usłyszeli swoje ulubione piosenki.

Świetny koncert

Ray, któremu na scenie towarzyszyli Steve Wilson (wokal, gitary) Michał Łyczek (klawisze), Marcin Kajper (saksofon, flet, gitara basowa, śpiew) i Mariusz Koszel (perkusja), od samego początku złapał świetny kontakt z publicznością, z którą chętnie spotkał się i gawędził również po koncercie.

Współpraca z zespołem Genesis

Ray Wilson został wyróżniony przez „Classic Rock Magazin“ jako jeden z najwybitniejszych wokalistów z Wielkiej Brytanii, kompozytor, autor tekstów, ceniony zwłaszcza za sceniczną charyzmę i zawsze wysoką formę koncertową. Swoją klasę potwierdził współpracą z zespołem Genesis, kiedy to w 1996 roku zastąpił w roli wokalisty Phila Collinsa, dzięki swojej oryginalnej barwie głosu, przywracając grupie artystyczny charakter, bardziej kojarzony z czasami  gdy przed mikrofonem w zespole stał Peter Gabriel.

Patronat medialny nad koncertem sprawowały Fakty Oświęcim.

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa