PUZZLE Cover Band zaprasza na Dni Kęt – FILM

0 Jola Wodniak  |   Kultura i rozrywka  |   13 czerwca 2018

Grupa PUZZLE Cover Band wystąpi podczas Dni Kęt – w sobotę 16 czerwca o godzinie 18. Zapraszają czytelników Faktów Oświęcim na swój występ.

PUZZLE Cover Band

To zawodowy zespół muzyczny, którego założycielem jest muzyk znany z telewizyjnego programu “Jaka To Melodia?”, Damian Łaszek. W repertuarze zespołu znajdują się najbardziej taneczne i znane hity, zarówno polskiej, jak i zagranicznej muzyki rozrywkowej.

Podstawowy skład zespołu PUZZLE Cover Band tworzy siedem osób. Dwie obdarzone genialnym brzmieniem wokalistki oraz pięciu doskonałych, wykształconych muzyków sesyjnych – wybitnych instrumentalistów dla których pasja stała się zawodem i powołaniem.

Wokalistki wchodzące w skład zespołu są absolwentkami wydziału wokalno-aktorskiego krakowskiej PWST i oraz laureatkami znanych programów telewizyjnych; kontunuują równolegle karierę na deskach najbardziej cenionych teatrów muzycznych w Polsce. Muzycy zaś mają za sobą wiele lat kształcenia w akademiach muzycznych oraz prestiżowych szkołach jazzowych w kraju i za granicą.

Zespół muzyczny PUZZLE Cover Band gra tylko i wyłącznie na żywo

Bogaty repertuar, zawodowi muzycy oraz niesamowicie brzmiące wokale wyróżniają nas na tle innych zespołów, czyniąc PUZZLE Cover Band wyjątkowym. Niespotykana skala, nasycenie barwy głosu i jedyna w swoim rodzaju harmonia brzmienia to znaki firmowe zespołu. Każdy numer, który znajduje się w repertuarze zespołu odwzorowują muzycznie na podstawie oryginału z największą dokładnością i starannością.

Dbają o precyzyjne brzmienie każdego dźwięku i firmujemy go własną marką. Oddychają muzyką, którą tworzą z największym zapałem i profesjonalizmem.

Zaproszenie na koncert podczas Dni Kęt

Więcej na temat zespołu można znaleźć na stronie internetowej puzzleband.pl i Facebooku Facebook.com/puzzlecoverband

Przeczytaj również:

Dni Kęt z Faktami Oświęcim

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa