• * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

alert 24

zgłoś

interwencję

  • logowanie / rejestracja Twoje konto
    logowanie / rejestracja
  • * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

Reklama

Przybij piątkę i pomóż piątce. Wielki mecz po raz piąty

Reklama

Przez cztery lata byliście na charytatywnych meczach hokejowych. Dzięki temu w tym roku Fundacja Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy obchodzi mały jubileusz.




Fakty Oświęcim od początku wspierają i promują mecze MOWP i HRAP. Tak samo jest tym razem. Będziemy umieszczać w naszym serwisie najważniejsze informacje na ten temat.
Piąty dla Pięciu

W sobotę 17 listopada na oświęcimskim lodowisku po raz kolejny skrzyżują kije zawodnicy Małej Orkiestry Wielkiej Pomocy i Hokejowej Reprezentacji Artystów Polskich.

Piąty Wielki Charytatywny Mecz Hokejowy z pewnością będzie wielkim wydarzeniem. Nazwa „Piąty dla pięciu” oznacza, że podczas piątego spotkania, które jest wspaniałym widowiskiem, będziecie mogli pomóc piątce podopiecznych MOWP.

"Gwarantujemy, że każdy z was, jeśli zechce, spotka się, porozmawia, zrobi selfie i przybije piątkę z wszystkimi zawodnikami, a zwłaszcza z aktorami, kabareciarzami i dziennikarzami, tworzącymi HRAP" - zapraszają na mecz organizatorzy.

"Przyjdźcie, bawcie się dobrze, jak przez ostatnie cztery lata, i pomóżcie naszym podopiecznym. Wasza hojność jest nie do przecenienia. Do tej pory podczas meczów MOWP vs. HRAP podarowaliście na leczenie i rehabilitację dzieci ponad 122 tysiące złotych. Jesteście wielcy, dziękujemy!" - dodają organizatorzy.
Tak było w ubiegłym roku:

https://faktyoswiecim.pl/dzieje-sie/kultura-i-rozrywka/dzieki-waszym-sercom-mateusz-wygral-mecz-foto/

 
Równie ważna sprawa sprzed roku:

https://faktyoswiecim.pl/dzieje-sie/kultura-i-rozrywka/bojka-na-meczu-poszlo-o-szesc-tysiecy/

 

Organizatorzy codziennie na Facebooku zamieszczają informacje o kolejnych atrakcjach, które będą na oświęcimskim lodowisku 17 listopada. Warto tam zaglądać: Fundacja "Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy"