Przetańczyć z Tobą chcę całą noc w Menago 2.0

0 Materiał zlecony  |   Kultura i rozrywka  |   19 sierpnia 2018

Jeśli chcecie przyjść na niedzielną imprezę do Menago 2.0 najpierw koniecznie musicie porozmawiać z Waszymi dziadkami. Dlaczego? Rodzice mogą już nie pamiętać, czym kiedyś były prawdziwe dansingi.

Powrót do tego typu rozrywki Menago 2.0 w Oświęcimiu zainauguruje w niedzielę 19 sierpnia. Klub zaprasza od godziny 18 do 23 (wstęp 5 zł). Przyjdźcie, posłuchajcie i poczujcie ducha imprezy, która tak naprawdę jest poprzedniczką dzisiejszych dyskotek.

 

Powiedźcie o niej znajomym, ale także rodzicom i dziadkom. Być może i oni zechcą „bobujać” się przy dźwiękach takich dawnych przebojów jak „Przetańczyć z Tobą chcę całą noc”, „Kawiarenki”, „Wiolonczelistka”, czy „Daj mi tę noc”.

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa