Premiera przy kawie, zobacz film 1917

Jola Wodniak  |   Kultura i rozrywka  |   18 stycznia 2020 10:00

Zapraszamy wraz z kinem Planet Cinema na kolejna filmową premierę. Fakty Oświęcim sprawują patronat medialny nad wydarzeniem.

Poranne seanse filmów premierowych kierowane są do widzów, którzy do południa mają wolny czas oraz do wszystkich kinomaniaków, którzy jako pierwsi chcą zobaczyć swój wyczekiwany film na premierowym pierwszym seansie.

Czym charakteryzuje się ten cykl?

– premiery przy kawie będą organizowane w wybrane piątki o godzinie 9.30
– konkursy na sali typu „Happy seat” będą się odbywać na wybranych seansach
– mała kawa do każdego biletu
– niższa cena biletu – 16 złotych

Lata obsewacji

„Obserwując naszych klientów, spotykając ich w kinie, dzieląc się spostrzeżeniami doszłam do wniosku, że nie tylko ja borykam się z problemem braku czasu. W dzisiejszych czasach chyba każdy. Pracujemy coraz częściej na zmiany, popołudniami mamy wiele obowiązków domowych i prywatnych. W tym wszystkim ciężko znaleźć chwilę, aby skoczyć do kina na film” – informuje Fakty Oświęcim Magdalena Etmańska, zastępca dyrektora kina Planet Cinema.

O poranku w kinie zazwyczaj grane są tylko filmy animowane, natomiast premiery kinowe rozpoczynają się w godzinach południowych lub popołudniowych, co dla wielu kinomaniaków jest problemem.

Poranna premiera to fantastyczny pomysł na początek dnia

„Tak więc na swoim osobistym przykładzie i na przykładzie wielu naszych klientów zrodził się pomysł organizacji porannych spotkań z dobrym premierowym filmem i pyszną kawą” – śmieje się Magda.

Cykl jest skierowany również do widzów, którzy są częstymi klientami kina i uwielbiają oglądać filmy premierowe jako pierwsi. Będą więc mieć teraz możliwość obejrzenia ich z samego rana.

„Mam ogromną nadzieję, że wraz ze mną zasiądzie na sali kinowej wielu zapracowanych ale szczęśliwych klientów. Wspólnie rozpoczniemy dzień w miłej atmosferze i z dobrym filmem na ekranie” – zaprasza do kina zapracowana miłośniczka kina.

Podczas najbliższego spotkania w piątek 19 października na ekranie pojawi się film „Ikar. Legenda Mietka Kosza”. Bilety można nabyć na stronie planetcinema.pl

Opis filmu, który widzowie premierowo zobaczą na ekranie – 1917

Koniec tej wojny może być tylko jeden. Wygra ten, który przeżyje.

W kinach w styczniu Wielkie wojenne widowisko na miarę „Dunkierki” i „Szeregowca Ryana”, które przybliża nam dramatyczne losy żołnierzy na froncie jednej z najbardziej tragicznych wojen w dziejach świata.

Sam Mendes, zdobywca Oscara za „American Beauty”, reżyser dwóch Bondów (SKYFALL i SPECTRE), który z artystycznego kina potrafi zrobić komercyjny hit, tym razem idzie na wojnę. Dwaj brytyjscy szeregowcy Schofield i Perry, u schyłku Pierwszej Wojny Światowej otrzymują ogromnie ryzykowną misję, od której powodzenia zależy życie ich towarzyszy.

Muszą przedrzeć się za linię wroga i przekazać rozkaz odwołujący atak, który w świetle nowych informacji nie ma najmniejszych szans powodzenia. Jeśli nie uda się wypełnić misji, niechybna śmierć czeka ponad 1600 żołnierzy, a wśród nich brata Schofielda.

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa