Premiera przy kawie: Sala samobójców. Hejter

Jola Wodniak  |   Kultura i rozrywka  |   26 lutego 2020 06:53

Wraz z kinem Planet Cinema zapraszamy na kolejną filmową premierę. Fakty Oświęcim sprawują patronat medialny nad wydarzeniem.

Poranne seanse filmów premierowych kierowane są do widzów, którzy do południa mają wolny czas oraz do wszystkich kinomaniaków, którzy jako pierwsi chcą zobaczyć swój wyczekiwany film na premierowym pierwszym seansie.

Czym charakteryzuje się ten cykl?

– premiery przy kawie będą organizowane w wybrane piątki o godzinie 9.30
– konkursy na sali typu „Happy seat” będą się odbywać na wybranych seansach
– mała kawa do każdego biletu
– niższa cena biletu – 16 złotych

Lata obsewacji

„Obserwując naszych klientów, spotykając ich w kinie, dzieląc się spostrzeżeniami doszłam do wniosku, że nie tylko ja borykam się z problemem braku czasu. W dzisiejszych czasach chyba każdy. Pracujemy coraz częściej na zmiany, popołudniami mamy wiele obowiązków domowych i prywatnych. W tym wszystkim ciężko znaleźć chwilę, aby skoczyć do kina na film” – informuje Fakty Oświęcim Magdalena Etmańska, zastępca dyrektora kina Planet Cinema.

O poranku w kinie zazwyczaj grane są tylko filmy animowane, natomiast premiery kinowe rozpoczynają się w godzinach południowych lub popołudniowych, co dla wielu kinomaniaków jest problemem.

Poranna premiera to fantastyczny pomysł na początek dnia

„Tak więc na swoim osobistym przykładzie i na przykładzie wielu naszych klientów zrodził się pomysł organizacji porannych spotkań z dobrym premierowym filmem i pyszną kawą” – śmieje się Magda.

Cykl jest skierowany również do widzów, którzy są częstymi klientami kina i uwielbiają oglądać filmy premierowe jako pierwsi. Będą więc mieć teraz możliwość obejrzenia ich z samego rana.

„Mam ogromną nadzieję, że wraz ze mną zasiądzie na sali kinowej wielu zapracowanych ale szczęśliwych klientów. Wspólnie rozpoczniemy dzień w miłej atmosferze i z dobrym filmem na ekranie” – zaprasza do kina zapracowana miłośniczka kina.

Podczas najbliższego spotkania w piątek 19 października na ekranie pojawi się film „Ikar. Legenda Mietka Kosza”.

Bilety można nabyć w kasie kina lub na stronie planetcinema.pl

Opis filmu

Tomek (Maciej Musiałowski), student prawa Uniwersytetu Warszawskiego, zostaje przyłapany na plagiacie i wydalony z uczelni. Postanawia jednak ukrywać ten fakt przed światem i nadal pobiera pomoc finansową od państwa Krasuckich (Danuta Stenka, Jacek Koman) – rodziców Gabi (Vanessa Aleksander), przyjaciółki z czasów dzieciństwa.

Kiedy oszustwo wychodzi na jaw, skompromitowany chłopak traci zaufanie i życzliwość swoich dobroczyńców. Przepełniony gniewem i żalem, oddzielony od Gabi, w której skrycie podkochuje się od lat, Tomek planuje zemstę na Krasuckich. Szansa pojawia się, kiedy otrzymuje pracę w agencji reklamowej, a wraz z nią dostęp do najnowszych technologii i tajemnic stołecznej elity.

Pod pozorem obowiązków zawodowych Tomek zaczyna inwigilować Krasuckich, aktywnie włączonych w kampanię polityczną kandydata na prezydenta stolicy – Pawła Rudnickiego (Maciej Stuhr). Wkrótce plan internetowego hejtera zaczyna nabierać coraz realniejszych kształtów, a droga do jego realizacji wiedzie przez wirtualny świat popularnej gry komputerowej.

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa