Prawie 12 tysięcy dla Mateuszka – FOTO

Marcin Cichowski  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   15 października 2017 00:47

11 726 złotych uzbierali organizatorzy podczas trzeciej edycji Biegu na Molo, w którym w sumie pobiegło 400 biegaczy. Pieniądze trafią na konto Mateusza Miłonia, chorującego na autyzm.

„W tym roku poszliśmy na rekord. Blisko 250 biegaczy startujących w biegu głównym (10 kilometrów) i około 150 uczestników biegów dziecięcych zawitało do Molo.” – cieszą się organizatorzy. „Z wpisowego oraz zbiórki publicznej zebraliśmy łącznie 11 tysięcy 726 złotych. Pieniądze w całości trafią na konto Mateuszka Miłonia, podopiecznego naszej fundacji, sześciolatka z autyzmem.

Mateuszek był na Molo, a jego mama wzięła udział w głównym biegu na 10 kilometrów

„Największą radość sprawiło mi to, że w dzisiejszych zmaganiach uczestniczyli Konrad Spadek oraz Krzysztof Węgrzyn, podopieczni fundacji MOWP, którym dedykowaliśmy poprzednie edycje Biegu” – cieszył się Artur Klęczar, dyrektor biegu na Molo. – „Konradek pobiegł w biegu młodzieży szkolnej, a Krzysztof Węgrzyn pokonał dystans 10 km”.

Mateusz Miłoń

„Tym razem wspólnie pomożemy 6-letniemu Mateuszkowi Miłoniowi z Oświęcimia, który choruje na autyzm, jest alergikiem i wymaga podawania niezbędnych leków” – informuje Monika Bartosz, prezes Fundacji Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy. – „Mateusz nie mówi, sygnalizuje za pomocą gestów. Dzięki długotrwałej terapii ma szanse na w miarę normalne funkcjonowanie w przyszłości. Razem z nami możecie sprawić, że jego dzieciństwo będzie w miarę normalne i szczęśliwe. 4 listopada odbędzie się dla Mateusza IV Wielki Charytatywny Mecz Hokejowy, na który również zapraszamy.

Więcej zdjęć z biegu opublikowaliśmy na imprezowym profilu Dzieje się FO.

 

 

 Wyniki Biegu na Molo
1
GÓRKIEWICZ Michał
Azs Agh
72 Osiek 3:27 17.54 00:34:21:89
2
MENDYK Przemysław
99 Bobrek 3:29 17.24 00:34:48:13
3
WRÓBLEWSKI Janmarian
Ks Sprint Bielsko-Biała
38 Bielsko-Biała 3:38 16.67 00:36:16:32
4
MYŚLIWIEC Jan
Pks Olimpijczyk Gilowice
246 Ślemień 3:42 16.13 00:36:54:09
5
KOZIARZ Przemysław
Runonline Team
53 Jankowice 3:44 16.13 00:37:17:86
6
KOPIEC Roland
1988
278 Łaziska Górne 3:50 15.63 00:38:12:88
7
ŻMUDA Krzysiek
Spytaktiv
280 Spytkowice 3:50 15.63 00:38:12:92
8
KLIMCZAK Piotr
117 Balin 3:51 15.63 00:38:29:04
9
WÓJCIK Tomasz
224 Rudze 3:54 15.38 00:38:58:94
10
URBANEK Zbyszek
Anilewe, Diwad, Limak
107 Pszczyna 3:55 15.38 00:39:06:09
11
PAWLIK Przemysław
Okr Passionbike
67 Oświęcim 3:56 15.38 00:39:13:56
12
KOBYŁCZYK Tomasz
26 Bulowice 3:56 15.38 00:39:13:83
13
KWIATKOWSKI Rafał
Forever Young
65 Chrzanów 3:56 15.38 00:39:14:87
14
GÓRCZAK Andrzej
249 Goczałkowice-Zdrój 3:57 15.15 00:39:20:35
15
MAŁYSZ Jarosław
Olza Cieszyn
227 Hażlach 3:57 15.15 00:39:21:37
16
MOJŻYSZEK Mariusz
Biegam Z Siostrą
206 Bronów 3:57 15.15 00:39:28:80
17
WĄSOWICZ Szymon
125 Wrocław 3:58 15.15 00:39:39:69
18
ADAMSKI Robert
Brykająca Grupa Biegowa
244 Bieruń 3:59 15.15 00:39:48:11
19
JOKIEL Tomasz
Świerczyniec Running
247 Świerczyniec 3:59 15.15 00:39:48:96
20
ZIACH Mariusz
Stowarzyszenie Pozytywnie Zakręcenii
89 Dąbrowa Górnicza 3:60 14.93 00:39:58:82
21
GRUBKA Bartosz
Passionbike Oświęcim
144 Osiek 4:03 14.93 00:40:23:88
22
SZUBERT Mateusz
Tta Bieruń
250 Poręba Wielka 4:03 14.93 00:40:25:07
23
JĘDRUSIAK Przemysław
3W Team
44 Dankowice 4:03 14.93 00:40:26:05
24
WASZTYL Tomasz
137 Bielsko-Biala 4:03 14.93 00:40:29:51
25
NOWAK Piotr
Stolarius Run Team
118 Bestwina 4:04 14.71 00:40:39:04
26
GIBAS-NAKATANI Wojtek
150 Oświęcim 4:05 14.71 00:40:49:74
27
KMIEĆ Katarzyna
283 Perła 4:06 14.71 00:40:53:18
28
JURCZYGA Marek
217 Pszczyna 4:09 14.49 00:41:23:17
29
SINKA Damian
Pszczyna Biega
124 Pszczyna 4:10 14.49 00:41:31:94
30
OLIINYK Nazar
64 Kraków 4:10 14.49 00:41:35:55
31
ZONTEK Mateusz
132 Bielsko-Biała 4:10 14.49 00:41:38:75
32
ROMAN Urbaś
50 Bielsko-Biała 4:11 14.29 00:41:43:75
33
GAŻA Krzysztof
19 Radostowice 4:12 14.29 00:41:57:22
34
LEŚNIEWSKI Damian
8 Oświęcim 4:13 14.29 00:42:05:92
35
TOMCZYK Piotr Czesław
Wild Runners Club
140 Piasek 4:13 14.29 00:42:07:49
36
JARCZOK Zdzichu
Wkurw_Team
215 Pszczyna 4:13 14.29 00:42:09:63
37
MAREK Rafał
Kac Runners
123 Goczałkowice-Zdrój 4:15 14.08 00:42:23:44
38
WIĘZIK Jacek
Kogucik50
6 Witkowice 4:16 14.08 00:42:33:08
39
RUSEK Krzysztof
Keckie Harpagany
145 Nowa Wies 4:17 14.08 00:42:41:54
40
BARON Tomasz
85 Tychy 4:18 14.08 00:42:53:38
41
ŚWIDA Dariusz
Wichry Beskidu
141 Tomice 4:21 13.89 00:43:27:93
42
WANTULOK Paweł
109 Cieszyn 4:22 13.70 00:43:33:67
43
RUSEK Tomasz
Kęckie Harpagany
220 Nowa Wieś 4:23 13.70 00:43:43:59
44
SZYJKA Konrad
29 Gromiec 4:23 13.70 00:43:44:17
45
GRABOWSKI Bogusław
Techsterowniki
2 Kęty 4:24 13.70 00:43:54:39
46
WANDZEL Justyna
20 Rybarzowice 4:24 13.70 00:43:58:81
47
NOWAK Marcin
101 Osiek 4:25 13.70 00:44:03:91
48
ŻUR Marek
Kac Runners
121 Łąka 4:25 13.70 00:44:04:09
49
CYWKA Krzysztof
Zwoleń Biega
1 Zwoleń 4:25 13.51 00:44:07:22
50
GALLINO Filippo
235 Belgia 4:26 13.51 00:44:13:71
51
DUROK Wojciech
Kac Runners
66 Jankowice Kpszczyny 4:26 13.51 00:44:17:25
52
KOLONKO Roksana
Speed Team Brzeszcze
126 Międzyrzecze 4:28 13.51 00:44:30:12
53
KUPCZAK Tadeusz
139 Brzuśnik 4:28 13.51 00:44:34:89
54
BARTKÓW Łukasz
46 Bielsko-Biała 4:29 13.33 00:44:44:11
55
CHUDY Dawid
158 Przeciszów 4:29 13.33 00:44:44:22
56
GUTEK Jakub
37 Pszczyna 4:30 13.33 00:44:56:50
57
DUDZIAK Marek
Bb Runners / Dudikom
47 Jaworze 4:31 13.33 00:45:03:53
58
ŁATA Ewelina
Endorfiny
56 Woźniki 4:31 13.33 00:45:05:65
59
PŁONKA Piotr
7 Osiek 4:31 13.33 00:45:07:07
60
TALAGA Jacek
102 Wadowice 4:32 13.33 00:45:11:26
61
BACA Szymon
243 Pszczyna 4:33 13.16 00:45:29:38
62
SZWED Renata
Zf Trw
205 Czechowice-Dzedzice 4:34 13.16 00:45:38:10
63
BIZOŃ Tomasz
127 Andrychów 4:36 13.16 00:45:53:60
64
JANOSZ Piotr
27 Myślenice 4:36 12.99 00:45:56:00
65
ORDZOWIAŁY Piotr
204 Osielec 4:37 12.99 00:46:04:11
66
MACHOŃ Tomasz
Kac Runners
155 Pszczyna 4:38 12.99 00:46:10:67
67
SZCZELINA Rafał
213 Jawiszowice 4:38 12.99 00:46:15:87
68
SZCZOTKA Katarzyna
251 Pszczyna 4:38 12.99 00:46:16:51
69
KUBIS Witold
Rodzina
108 Czarków 4:38 12.99 00:46:16:63
70
KOWALSKI Janusz
Olza Cieszyn
210 Pogwizdów 4:38 12.99 00:46:18:11
71
KOWALSKA Kinga
Olza Cieszyn
208 Pogwizdów 4:38 12.99 00:46:18:45
72
PILCH Klaudiusz
129 Osieczany 4:39 12.99 00:46:29:10
73
KYRCZ Mirosław
Mirasteam
201 Dankowice 4:40 12.82 00:46:30:54
74
SKORUPA Mateusz
116 Oświęcim 4:40 12.82 00:46:36:23
75
CHMIELARZ Rafał
86 Bielsko-Biała 4:41 12.82 00:46:42:88
76
KUPCZAK Bogusława
202 Brzuśnik 4:41 12.82 00:46:49:23
77
GAWROŃSKI Zbigniew
75 Bielsko-Biala 4:42 12.82 00:46:52:24
78
FARUGA Szymon
34 Czarków 4:42 12.82 00:46:55:45
79
CHROSTEK Rafał
271 Wola 4:44 12.66 00:47:12:09
80
GRABOWSKA-SZYSZKA Elżbieta
242 Zasole 4:44 12.66 00:47:14:81
81
PIEKARCZYK Marcin
Speed Team Brzeszcze
55 Rajsko 4:44 12.66 00:47:19:81
82
KURZEJA Bartosz
95 Tychy 4:45 12.66 00:47:21:63
83
KUTYŁA Adam
Ponar Wadowice
81 Wadowice 4:45 12.66 00:47:27:91
84
WOJDA Maksymilian
Maksymilian Wojda
153 Oświęcim 4:46 12.66 00:47:31:88
85
MARSZAŁEK Łukasz
Szybkie Żółwie
52 Szczyrk 4:46 12.66 00:47:34:82
86
BRZEŹNY Zbigniew
1970
222 Bielsko-Biała 4:46 12.66 00:47:35:66
87
ŁECKI Andrzej
282 Kety 4:48 12.50 00:47:55:37
88
JONKISZ Dorota
Rytm Czechowice Dziedzice
229 Czechowice Dziedzice 4:49 12.50 00:48:04:31
89
FILAPEK Bartosz
28 Brzeszcze 4:49 12.50 00:48:07:10
90
KŁAPACZ Joanna
Kęckie Harpagany
31 Malec 4:49 12.50 00:48:09:35
91
KRAWCZYNSKI Sławomir
142 Pszczyna 4:50 12.35 00:48:18:98
92
URBANEK Piotr
157 Lędziny 4:50 12.35 00:48:19:14
93
ŁYCZKO Janusz
Biegamsobie
48 Bielsko-Biała 4:52 12.35 00:48:32:39
94
KOSOWSKI Adam
281 Podolsze 4:52 12.35 00:48:37:83
95
HAŁAT Tomasz
203 Osiek 4:53 12.35 00:48:42:34
96
GŁOS Marek
156 Oświęcim 4:53 12.35 00:48:43:64
97
STANISZ Zbyszek
Run+
218 Bronów 4:53 12.35 00:48:44:28
98
KARWASZEWSKA Iza
Ultra Beskid Sport
120 Bielsko-Biała 4:53 12.35 00:48:48:56
99
SUŁOWSKI Paweł
82 Myślenice 4:54 12.35 00:48:52:80
100
GRZESIK Paweł
97 Babice 4:54 12.35 00:48:53:84
101
MARCINIAK Łukasz
216 Łódź 4:54 12.35 00:48:53:90
102
PILCH Janusz
260 Osieczany 4:55 12.20 00:49:02:06
103
BARBACHEN Wilhelm
284 Nowa Wieś 4:56 12.20 00:49:10:42
104
POCIK Radosław
Umks Kęczanin
68 Kobiernice 4:56 12.20 00:49:10:46
105
KRAKOWSKI Wojciech
131 Bielsko-Biała 4:56 12.20 00:49:17:48
106
KURAS Katarzyna
Zadyszka Oświęcim
241 Chełmek 4:57 12.20 00:49:23:68
107
OCYLOK Adam
Chrono Service
136 Oświęcim 4:58 12.05 00:49:39:86
108
FLEJTUCH Tobiasz
70 Oświęcim 4:59 12.05 00:49:44:31
109
STEFANÓW Mirosław
Wku Bielsko-Biała
207 Czechowice-Dziedzice 4:59 12.05 00:49:46:30
110
KOŚCIELNIAK Milena
276 Mikołów 4:60 12.05 00:49:51:13
111
OGÓREK Tomasz
154 Bielsko-Biała 4:60 12.05 00:49:55:33
112
HANKUS Przemyslaw
110 Oświęcim 4:60 12.05 00:49:55:86
113
GŁĄB Rafał
35 Dankowice 4:60 12.05 00:49:55:94
114
MATUSZNY Józef
76 Dzięgielów 5:02 11.90 00:50:17:11
115
ZMYSŁOWSKA Magdalena
Shell Kraków
279 Libiąż 5:02 11.90 00:50:18:54
116
HENRYSZEWSKI Konrad
138 Bielsko-Biała 5:02 11.90 00:50:19:77
117
STOLARSKI Paweł
Rozbiegamy To Miasto-Czechowice-Dziedzice
9 Czechowice-Dziedzice 5:03 11.90 00:50:23:83
118
KOMAJDA Grzegorz
Olza Cieszyn
88 Cieszyn 5:03 11.90 00:50:24:30
119
MOZGAŁA Łukasz
113 Osiek 5:04 11.90 00:50:33:47
120
WÓJCIK Jerzy
225 Rudze 5:04 11.90 00:50:35:06
121
SERWIN Jonasz
267 Kalwaria Zebrzydowska 5:04 11.90 00:50:36:65
122
DITTRICH Wojciech
115 Bielsko-Biała 5:04 11.90 00:50:37:24
123
KRUCZAŁA Jakub
161 Oświęcim 5:04 11.90 00:50:39:93
124
PROCNER Sylwia
151 Kęty 5:06 11.76 00:50:53:70
125
JENDRICHOVSKA Danka
Maras Team
261 Raznany 5:06 11.76 00:50:54:44
126
ŁACNY Angelika
Speed Team Brzeszcze
104 Brzeszcze 5:07 11.76 00:51:01:65
127
MARYJOSZ Adrian
30 Żory 5:09 11.63 00:51:22:76
128
TKOCZ Łukasz
24 Tarnowskie Góry 5:10 11.63 00:51:37:30
129
CZECH Damian
130 Bielsko-Biała 5:11 11.63 00:51:40:17
130
BABINSKI Zbigniew
93 Bulowice 5:11 11.63 00:51:42:31
131
MĘDRALA Bartłomiej
84 Pisarzowice 5:12 11.63 00:51:50:65
132
RUSIN Anna
106 Porąbka 5:12 11.63 00:51:51:46
133
KOŚCIELNIAK Józef
275 Łaziska Górne 5:12 11.63 00:51:53:79
134
TOMALA Dawid
69 Osiek 5:12 11.49 00:51:56:94
135
KORCZYK Anna
Fizjo-Forma
98 Rajsko 5:12 11.49 00:51:57:26
136
ORZEL Misza
3 Staroviejska 5:13 11.49 00:52:02:78
137
TRESZCZYŃSKI Krzysztof
226 Osiek 5:15 11.49 00:52:25:28
138
KOLIBAROVA Martina
Maras Team
259 Presov 5:16 11.36 00:52:30:81
139
DUDEK Kinga
160 Brzezinka 5:16 11.36 00:52:33:82
140
MĘDRYSA Michał
263 Pławy 5:16 11.36 00:52:33:89
141
WRÓBEL Karolina
22 Witkowice 5:17 11.36 00:52:42:61
142
WRÓBEL Tomasz
128 Łowczówek 5:18 11.36 00:52:54:12
143
ROZMUS Marzena
Świerczyniec Running
214 Bojszowy Nowe 5:18 11.36 00:52:57:05
144
GODZIC Dariusz
A.d.m
212 Frydek 5:19 11.36 00:53:03:79
145
SZYMECZKO Joanna
Cześć
51 Gilowice 5:19 11.36 00:53:03:98
146
LALIK Małgorzata
73 Oświęcim 5:19 11.24 00:53:08:95
147
CHMIEL Dominika
Endorfiny
57 Wadowice 5:19 11.24 00:53:09:58
148
FURTAK Krzysztof
96 Kęty 5:22 11.24 00:53:33:52
149
HORAK Roland
60 Kęty 5:22 11.24 00:53:36:79
150
MATONÓG Leszek
21 Osiek 5:23 11.11 00:53:46:74
151
MIESZCZAK Krzysztof
200 Oświęcim 5:23 11.11 00:53:49:65
152
KEMPKIEWICZ Barbara
162 Osiek 5:24 11.11 00:53:50:54
153
CZARNIK Daniel
273 Oświęcim 5:24 11.11 00:53:53:68
154
CIURKA-BASTER Karolina
Fundacja Trenuję-Pomagam
63 Kraków 5:25 11.11 00:54:07:63
155
WALUŚ Sandra
253 Międzybrodzie Bialskie 5:26 11.11 00:54:15:11
156
KOWLASKI Nkodem
230 Bielsko-Biała 5:26 11.11 00:54:16:72
157
KANIA Kamil
45 Kobiernice 5:26 11.11 00:54:17:88
158
KANIA Bartosz
149 Kobiernice 5:26 10.99 00:54:19:06
159
KUCAP Justyna
Caktywni Ca Broker
11 Glebowice 5:27 10.99 00:54:23:05
160
LEŚNIAK Janusz
5 Osiek 5:27 10.99 00:54:29:49
161
KOMAJDA Barbara
Olza Cieszyn
91 Cieszyn 5:27 10.99 00:54:29:97
162
TOKARZ Jerzy
Endorfiny Po 50-Ce
61 Włosań 5:28 10.99 00:54:34:93
163
JĘDRZEJOWSKI Przemysław
Leśna Team
248 Osiek 5:29 10.99 00:54:41:04
164
SZYPUŁA Krzysztof
Leśna Team
252 Osiek 5:29 10.99 00:54:41:06
165
CYWIŃSKI Robert
Świerczyniec Running
231 Świerczyniec 5:29 10.99 00:54:46:30
166
MUL Paweł
105 Buczkowice 5:31 10.87 00:55:04:61
167
KURIATA Marcin
Funky Feet
135 Witkowice 5:31 10.87 00:55:06:14
168
BUGIEL Adam
58 Brzeźnica 5:32 10.87 00:55:10:27
169
RYBSKI Jerzy
Bestwinabiega.pl
54 Zabrzeg 5:32 10.87 00:55:11:81
170
CHLEWICKI Piotr
33 Buczkowice 5:32 10.87 00:55:11:86
171
MARKIEL Dominik
Kęckie Harpagany
134 Kęty 5:32 10.87 00:55:12:66
172
MICHALIK Adrian
L&m
277 Libiąż 5:32 10.87 00:55:14:17
173
KADŁUBICKI Robert
71 Kęty 5:32 10.87 00:55:19:19
174
PŁONKA Paweł
Stajnia Komarów
228 Nowa Wieś 5:33 10.87 00:55:25:07
175
BIAŁAS Agnieszka
1985
80 Pszczyna 5:33 10.87 00:55:27:48
176
DZIDA Anna
266 Pszczyna 5:34 10.75 00:55:32:08
177
MOZGAŁA Natalia
112 Osiek 5:34 10.75 00:55:37:31
178
WALUŚ Dariusz
114 Międzybrodzie Bialskie 5:34 10.75 00:55:37:54
179
NIESYCZYŃSKI Mateusz
10 Oświęcim 5:34 10.75 00:55:38:38
180
BIES Tomasz
Kęckie Harpagany
15 Hecznarowice 5:37 10.75 00:56:03:56
181
MARAS Ladislav
Maras Team
257 Presov 5:37 10.75 00:56:03:75
182
SEPELAKOVA Lucia
Maras Team
262 Zaluzice 5:39 10.64 00:56:29:57
183
STASZKIEWICZ Wacław
Bestwinabiega.pl
240 Bestwina 5:41 10.53 00:56:49:59
184
DROBEK Jacek
Bestwinabiega.pl
237 Bestwina 5:41 10.53 00:56:49:62
185
PYZA Maciej
239 Osiek 5:42 10.53 00:56:52:49
186
ZIĘTEK Sylwia
Pozytywnie Zakręceni
133 Dąbrowa Górnicza 5:43 10.53 00:57:02:39
187
WAWRZYNIAK Dariusz
Kęckie Harpagany
209 Kęty 5:45 10.42 00:57:20:21
188
PŁONKA Barbara
4 Kęty 5:45 10.42 00:57:25:70
189
WARCHAŁ Katarzyna
147 Kęty 5:45 10.42 00:57:29:36
190
URBAŃCZYK Mateusz
264 Kalwaria Zebrzydowska 5:45 10.42 00:57:29:57
191
WARCHAŁ Sławomir
146 Kęty 5:46 10.42 00:57:30:65
192
DZIDA Jakub
265 Pszczyna 5:50 10.31 00:58:11:87
193
ORŁOŚ Jerzy
258 Oświęcim 5:50 10.31 00:58:16:67
194
DŹWIGOŃ Andrzej
Umks Kęczanin
12 Nowa Wieś 5:51 10.31 00:58:23:51
195
MERTA Ewa
223 Kęty 5:53 10.20 00:58:41:14
196
WAWRZYNIAK Kamil
211 Kęty 5:54 10.20 00:58:51:03
197
KOCEMBA Halina
159 Osiek 5:54 10.20 00:58:53:30
198
KONIOR Joanna
238 Radziechowy 5:55 10.20 00:59:00:49
199
SOLARZ Paulina
42 Bielsko-Biała 5:55 10.10 00:59:09:19
200
MÓL Tomasz
Nowe Horyzonty
119 Oświęcim 5:56 10.10 00:59:18:68
201
KLĘCZAR Adam
269 Osiek 5:59 10.10 00:59:41:27
202
SEMIK Mirosław
32 Oświęcim 5:59 10.10 00:59:41:61
203
MORAWSKI Janusz
Pszczyna Biega
236 Pszczyna 6:01 10.00 01:00:07:76
204
PRZESÓR Barbara
254 Brzezinka 6:01 10.00 01:00:08:61
205
JANUSZYK Artur
270 Oświęcim 6:02 10.00 01:00:13:95
206
DUSZA Piotr
18 Przecieszyn 6:03 9.90 01:00:26:36
207
GRACA Jakub
103 Oświęcim 6:03 9.90 01:00:26:50
208
HAMIK Rafał
43 Chełm Śląski 6:04 9.90 01:00:31:44
209
CYWIŃSKA Elżbieta
Świerczyniec Running
232 Świerczyniec 6:09 9.80 01:01:21:35
210
WÓJCIK-ŻMUDA Joanna
Lemarpol
274 Spytkowice 6:13 9.71 01:02:03:86
211
GIEREK Katarzyna
Gierek
49 Oświęcim 6:14 9.62 01:02:17:45
212
BARAN Anna
152 Tomice 6:16 9.62 01:02:36:56
213
ŻAK Alicja
Zadyszka
74 Oświęcim 6:18 9.52 01:02:50:71
214
BIENIEK Martyna
83 Sułkowice 6:18 9.52 01:02:51:66
215
MENDYK Magdalena
39 Oświęcim 6:19 9.52 01:03:01:15
216
HNATYSZYN Katarzyna
272 Jawiszowice 6:20 9.43 01:03:19:03
217
TOMIAK Grzegorz
143 Roczyny 6:23 9.43 01:03:40:80
218
LURKA Renata
Kęckie Harpagany
79 Kęty 6:24 9.35 01:03:55:22
219
LURKA Tomasz
Kęckie Harpagany
77 Kęty 6:24 9.35 01:03:57:68
220
MAKOWSKI Rafał
111 Kraków 6:24 9.35 01:03:59:08
221
SZYSZKA Maria
25 Osiek 6:26 9.35 01:04:10:92
222
GRUSZKA Maciej
Umks Kęczanin
23 Kobiernice 6:28 9.26 01:04:30:23
223
GAGRACZ Justyna
Lemarpol
268 Piotrowice 6:29 9.26 01:04:40:12
224
DĄBROWSKA Teresa
41 Osiek 6:29 9.26 01:04:40:21
225
BARGIEŁ Magdalena
255 Kęty 6:29 9.26 01:04:48:29
226
KRÓLICKA Patrycja
256 Kęty 6:29 9.26 01:04:48:99
227
ŚLUSARCZYK Ewa
Run&fun
148 Wadowice 6:35 9.17 01:05:40:69
228
JAREMI-DŹWIGOŃ Magdalena
Umks Kęczanin
13 Nowa Wieś 6:44 8.93 01:07:17:01
229
STACHURA Danuta
87 Grojec 6:49 8.85 01:08:02:23
230
CENDROWSKA Sylwia
16 Osiek 6:54 8.70 01:08:58:93
231
SIKORA-SZOT Kamila
219 Brzeszcze 6:58 8.62 01:09:31:02
232
BIES Sylwia
14 Hecznarowice 7:01 8.55 01:10:04:06
233
GÓRALCZYK Joanna
Brak
17 Kęty 7:01 8.55 01:10:04:23
234
BURAKOWSKI Andrzej
233 Świerczyniec 7:01 8.55 01:10:07:39
235
ZAŁUBSKA Katarzyna
94 Libiąż 7:01 8.55 01:10:09:20
236
WĘGRZYN Krzysztof
36 Grojec 7:09 8.40 01:11:25:42

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .