Powiatowy Przegląd Artystyczny KREATYWNI 2018

0 Marcin Cichowski  |   Kultura i rozrywka  |   13 kwietnia 2018

Zakończyły się prezentacje Powiatowego Przeglądu Artystycznego KREATYWNI 2018. Gala Kreatywnych odbędzie się w czwartek 26 kwietnia w Oświęcimskim Centrum Kultury.

Jurorzy w składzie Bogumiła Goryczka, Elżbieta Wardzała-Sereś, Kamila Sibik i Marek Flisowski odwiedzali szkoły powiatowe i wyłaniali najciekawsze osobowości artystyczne. Recenzentem prac literackich był Janusz Toczek. W swoich wypowiedziach jurorzy podkreślili bardzo wysoki poziom prezentacji oraz dużą różnorodność form.

„Laureaci zaprezentują swoje talenty podczas Gali Kreatywnych, której będzie towarzyszyć wystawa prac konkursowych. Dla najlepszych organizatorzy przygotowali cenne nagrody, tygodniowe warsztaty artystyczne w Bieszczadach oraz karty podarunkowe” – informuje Bogumiła Goryczka z Młodzieżowego Domu Kultury w Oświęcimiu.

Wyniki konkursu:
Powiatowy Zespół nr 1 Szkół Ogólnokształcących im. ks. Stanisława Konarskiego w Oświęcimiu

Laureaci: Paulina Zając, Julia Martyka, Anna Bargiel, Marta Janas, Katarzyna Nowak.

Wyróżnieni:  Michał Momot, Vittoria Condorelli, Patrycja Sroka, Florentyna Matejko, Jakub Kamyk, Kamila Godula, Zuzanna Jonkisz, Gabriela Stachura.

Powiatowy Zespół nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych w Oświęcimiu

Laureaci: Weronika Sikora, Kinga Zabawska, Adrian Lipski, Jakub Wyroba, Marcin Jurecki.

Wyróznieni: Jakub Jarnot, Amadeusz Waląg, Magdalena Krieger, Konrad Piwowarczyk, Magdalena Kała.

Powiatowe Centrum Kształcenia Technicznego i Branżowego w Oświęcimiu

Laureaci: Dominik Gajek, Michał Wiśniewski, Kamil Faron, Jakub Szary, Kinga Nowak.
Wyróżnieni:  Dominika Siatka, Konrad Syc, Krzysztof Marczyński, Błażej Pabian, Kacper Piwowarczyk, Damian Woźniak, Krystian Mikołajek.

Powiatowy Zespół nr 4 Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Oświęcimiu

Laureaci: Marta Kopacz, Joanna Jakubek.
Wyróznieni: Agnieszka Kościelnik, Daria Grzesło, Oliwia Pasko.

Powiatowy Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących nr 6 w Brzeszczach

Laureaci: Łukasz Cerajewski, Melania Rak, Klaudia Wasilak
Wyróznieni: Julia Tylec, Angelika Domino, Natalia Roczyna.

Powiatowy Zespół Szkół nr 9 im. M. Dąbrowskiej w Kętach

Laureaci: Igor Godlewski, Jakub Smaza, Wiktoria Adamowicz, Monika Krajniewska, Julia Szkuta.

Wyróżnieni: Patryk Klima, Emilia Łanoszka, Aleksandra Zawadzka, Martyna Kubas, Magdalena Goc, Natalia Wejnerd, Filip Wejnerd, Aleksandra Dąbrowska, Konrad Romański, Zuzanna Pawłowska, Krzysztof Koczur, Dorota Klimczak.

Powiatowy Zespół nr 10 Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im. Mikołaja Kopernika w Kętach

Laureaci: Mikołaj Bieleś, Agnieszka Talar, Piotr Kasprzak, Lidia Struzik
Wyróżnieni: Marta Gardyńska, Weronika Zielińska.

Powiatowy Zespół nr 11 Szkół Ogólnokształcących im. Stanisława Wyspiańskiego w Kętach

Laureaci: Kacper Krystian, Aleksandra Wykręt, Aleksandra Nycz, Jakub Knapik, Aleksandra Knapik.

Wyróżnieni: Katarzyna Latała, Oriana Piątek, Julia Tomiczek, Przemysław Dąbrowski, Magdalena Matejko, Joanna Błasiak, Natalia Zawadzka.

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Oświęcimiu

Laureaci: Weronika Ptasińska, Cyprian Pokrzyk, Dariusz Seruga, Michał Sadkowski, Daniel Jordanek, Łukasz Mączka.

Wyróżnieni: Adrian Guzorczyk, Sławek Kała, Wiktoria Maroszek, Marcel Łoś, Nikola Turaczyk, Ewelina Leśniewska, Natalia Piętka, Barbara Bul, Angelika Jakubik, Alicja Bokota, Patrycja Świątczak.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Kalendarium



Archiwa