Polska Złota jesień pośród rollercoasterów w Energylandii – FOTO

Materiał partnerski  |   Kultura i rozrywka,Turystyka  |   21 września 2020 08:00

Wielkimi krokami zbliża się jesień, czas zmiennej pogody i leniwych wieczorów. Ale czy jesień musi być nudna? Energylandia zapewnia – nie.

„Zaplanujcie wyjazd do Energylandii. Od 17 września do 11 października park powita gości w złotych, jesiennych kolorach. 

Cały park jest bajecznie udekorowany, a między alejkami pojawiły się wyjątkowe aranżacje. W tym sezonie do parku sprowadzono aż 100 ton dyń. To właśnie z nich, a także z tysięcy kwiatów i roślin powstały wspaniałe kreacje rozlokowane na całym ogromnym terenie Energylandii. 

„Te wszystkie scenografie możecie uwiecznić na zdjęciach i podzielić się nimi na Instagramie i Facebooku” – zdradza Krystian Kris Kojder, dyrektor ds. wizerunku i rzecznik prasowy Energylandii.

 

 

Specjalna oferta restauracji i kawiarni

Specjalnie na ten czas szefowie kuchni przygotowali jesienną odsłonę menu. Aranżacje z 50 tysięcy dyń to nie wszystko co wprowadzi Was w radosny nastrój. 

Dzięki stylizacjom wszystkich animatorów poczujecie niepowtarzalny klimat polskiej, złotej jesieni. Ponadto, dla dzieci artyści przygotowali znakomity pokaz – „Psikus”. 

„Nie możemy zdradzić jego programu, ale możecie przekonać się sami co Panią Jesień czeka na scenie Kids Show w Bajkolandii” – śmieje się Kris.

 

 

W parku rozrywki każdy, bez względu na wiek znajdzie coś dla siebie, bo Energylandia składa się z kilku różnorodnych stref zabawy. To właśnie tam spędzicie miło czas, przeżyjecie wspaniałe przygody i zaznacie wielu niesamowitych wrażeń.

Nowy kalendarz otwarcia Energylandii

We wrześniu Energylandia czynna jest od czwartku do niedzieli, a z kolei w październiku od piątku do niedzieli. Obowiązują teraz nowe godziny otwarcia – od 10 do 18. 

 

 

Dokładny kalendarz dostępny jest na stronie internetowej energylandia.pl/zaplanuj-pobyt/kalendarz. Bilety można zakupić w kasach, a także on-line – ticket.energylandia.pl

 

 

 

 

Komentarze
  • 22 września 2020 17:54

    Edyta_Bednarska

    Na pewno większość parków szykuje nowe eventy na jesień, by odrobić trochę straty po zamknięciu przez wirusa. Oby tylko żaden z nich nie trafił do czerwonej strefy, bo wtedy wszystkie wysiłki pójdą na marne.

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa